Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajnajestem

odrzucenie oferty stażu ile razy dozwolone ?

Polecane posty

Dostałam z urzedu pracy oferte stazową, gdy pytałam ile razy mogę odrzucić, powiedziano mi że NIE mogę, mam teraz trudna sytuacje rodzinną i nie za bardzo mam czas aktualnie na prace, choć za 2,3 miesiące z chęcią bym nawet ze stazu skorzystała za te marne 400 zł. Nie wiem może ktoś mógłby mi pomóc może zajrzy ktoś tu kto na ten temat cos konkretnego wie. dzieki wszystkim pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala
sluchaj nie dostalas jej poleconym prawda? wiec mogl list nie dotrzec no chyba ze ci dali w urzedzie na miejscu podobno trzy razy mozna tak slyszlalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie poleconym dostałam - i powiedziała mi ta kobieta ze nie wolno mi odrzucić żadnej oferty bo mnie skreslą z listy bezrobotnych, mam w domu chorego ojca i trzeba mu pomóc przez jakis miesiac bo chodzi o chodziku i przy takim człowieku trzeba wszystko robic i pomagać, bo jest po bardzo ciężkiej operacji, czasem życie sprawia nam takie nagłe kłoppoty niestety ale ich nie to nie obchodzi. Myślą że wszyscy kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
no mnie też to akurat bardzo interesuje, sama bym z chęcią uslyszala jak jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsha
szukałam 1 osoby do pracy, wcale nie stażysty , zadzwoniła do mnie pani z urzędu pracy i zaproponowała kandydata na staż. Rozmawiałam potem z tym chłopakiem i okazało się, że zaproponowano mu staż gdzieś, gdzie nie miał najmniejszej ochoty pracować, odrzucił tamtą ofertę, a w zamian znalazł interesującą ofertę pracy która mu odpowiadała. Porozmawiaj może z przyszłym pracodawcą, postaw sprawę jasno, wtedy nie ty odrzucisz ofertę pracy, tylko pracodawca odrzuci twoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×