Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygdsger

pomozcie boje sie podjac prace po prostu boje

Polecane posty

Gość tygdsger

mam jakis lek mieszkam naprowincji ucze sie w miescie jak widze te przebojowe dziewczyny to mi sie od razu slabo robi czemu ja taka nie umiem byc :( mam propozycje do pizza hut boje sie ze sobie nie poradze ze mnie wygryza jakies kompleksy normalnie tym bardzioej ze jestem poszkole hotelarskiej co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygdsger
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel22
No rzeczywiscie ja tez mam ten problem,mowie przeciez ty sobie nie poradzisz zobacz tych gosci sa przystojni poruszaja sie zdecydowanie a ja jestem po prostu zwyklym normalnym chlopakiem. wiem co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygdsger
:(:(:( kuurcze ale ja nie jestem brzydka mam chlopaka powodzenie nie jestem zadna inna czy cos no ale ta blokada widze lepszych no masakra :( zalamac sie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko medytacja i medytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba normalne ze kazdy ma lęk jakis przed swoja pierwszą pracą.. jak ja szłam do swojej pierwszej pracy to przez pierwszy tydzien modliłam sie zebym jutro nie musiala tam isc ale to dlatego ze mialam taki sam problem jak wy piszecie- ale pozniej bylo juz tylko lepiej- naprawde warto sie przełamać i nawet pomęczyc przez pare dni- nie bedzie tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
To zacznij myśleć o sobie, że jesteś najlepsza. Za 3 miesiące prześcigniesz tych co już tam pracują. Twoje myśli działają jak magnez, jeżeli boisz się, że cię wygryzą, to na pewno cię wygryzą, jeżeli myślisz, ze sobie nie poradzisz to na pewno sobie nie poradzisz. Jeżeli zaczniesz myśleć ta praca jest idealna dla mnie to taką się stanie, jeżeli będziesz myśleć, że jesteś najlepsza w każdej pracy, to będziesz najlepsza w każdej pracy. Musisz tylko chcieć każdego dnia kiedy się tylko obudzisz pozytywnie o sobie myśleć, a kiedy pojawi się strach przypominać sobie chwile kiedy naprawdę byłaś radosna. Już za 30 dni zobaczysz efekty w swojej postawie, a strach całkowicie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×