Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eric

Czy ktoś zna firmę PFK sp. zo.o. ?

Polecane posty

Gość eric

Firma działa w MLM w zakresie usług finansowych. Czy ktoś pracował już dla tej firmy? Jaka jest ścieżka kariery ? Proszę o wasze opinie. Eric

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEŚ K.
WEŹ CHŁOPIE JEBNIJ SIĘ W CZOŁO I ODPUŚĆ SOBIE TYCH BANDYTÓW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eric
Grzesiek ! Ty lepiej daj sobie spokój z tym pisaniem. ACN już obsmarowałeś. Pozwól ludziom robić biznes. Teraz przez ciebie nie wielu pojedzie do Nicei. Może masz złe doświadczenia z tą firmą ale pozwól , że wysłucham innych opini. Ogladałem stronę internetową PFK i wygląda zachęcajaco. Czekam na inne opinie. Może od pana "T" Eric

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko male
słyszałam o tej firmie nie ciekawe opinie( działa podobnie jak dawny system argentyński) no tak strona zachęcająca ale wiadomo raklama dzwignią handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEŚ K.
ERIC CZY TY JESTEŚ IDIOTĄ!!!! CO Z TEGO ŻE CZYTAŁEŚ STRONĘ INTERNETOWĄ, JAK SZYKUJĘ SIĘ DUŻY PRZEWAŁ TO NIE OSZCZĘDZA SIĘ NA BZDURNYCH KOSZTACH W POSTACI STRONY INTERNETOWEJ. ZASTANÓW SIĘ A JEŚLI CHODZI O ACN TO DOBRZE ŻE IM TAK DOWALIŁEM, ZASŁÓGUJĄ NA TO POPAPRAŃCY ZAS-RANI !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa la
ktos tam sie uboiegal o pozyczke? zastanawiam sie ile trzeba wplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa la
a moze ktos widzial ich umowe moze jakis link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Wpłaca się od 700zł wzwyż, na te ich pożyczki. Proponuję abyś mi wpłaciła 700zł to przynajmniej ja zarobię. Tak to działa z tego co widziałem na spotkaniu. Później po wpłacie nękają cię SMSami, a pożyczki nie widać i nie widać, a mówili 10dni od dostarczenia wszystkich potrzebnych dokumentów. Ktoś z tych co "wziął" pożyczkę, mówił, że czeka już 12 tygodni i nic. Proponuję w takiej sytuacji PROVIDENT, dragońskie oprocentowanie ale pewność, że pożyczkę dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę być już chuda
drakońskie jak juz oprocentowanie :o ludzie, co się z wami dzieje - delkody, droglodyciu flustracja a teraz dragońskie.... :o jak macie problem z pisaniem to sobie weźcie odmieńcie wyraz i powiedzcie na głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
"nie chcę być już chuda" ---> drakońskie (prawa, kary, przepisy, zarządzenia) - surowe, bezwzględne, ostre, okrutne. Etym. - od imienia prawodawcy ateńskiego Drakona, którego ustawy (ok. 621 p.n.e.) odznaczały się wyjątkową surowością kar. Przypomniał mi się po twojej wypowiedzi kawał, który pozwolę sobie tutaj przytoczyć: Na autostradę wjechał facet pod prąd. Zaraz zrobiło się zamieszanie. Radio podało komunikat: "Proszę zachować ostrożność, ponieważ jeden facet wjechał pod prąd" - akurat ten facet też to słyszał i mówi: "To nie jeden jedzie pod prąd, tych idiotów są tysiące".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma oszukuje ludzi - dałam się skusic wpłaciłam 750 zł - w marcu miałam dostac pożyczke - do dzisiaj nic - rozmowa z nimi nic nie daje - trzeba chyba pójśc do sądu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka teria
mir 33a3 ___ " Nie chcę już byc chuda" rozumie znaczenie słowa drakońskie, ale nie rozumie słowa dragońskie - dokladnie tak, jak ja, dlatego postanowiłam się wtrącić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
A oto odpowiedź jednej z prowadzącej to szkolenie, na którym byłem dla "Dajmy" : "Niech dzwoni do firmy tel.stacjonarny 033-8580937 "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×