Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukacz pracy

psychicznie nie wyrabiam bez pracy

Polecane posty

Gość szukacz pracy

cześć:)mialam ostatnio 4 rozmowy w sprawie pracy po dlugim okresie posuchy. Powiem szczerze - tak naprawdę to już nie wyrabiam psychicznie. Nie chce mi się żyć i czuję się jak nikt. Trwa to już tyle czasu, ze naprawdę mam dość, a nie wiem jak przygotowac sie do wyjazdu za granicę. Czy ktoś z Was chce moze pogadac na temat szukania pracy i teog jak się nastawiać psychicznie, bo nawet nie mam z kim o tym pogadac, bo znajomi nagle przestali by znajomymi i myślę, ze to nawet paradoksalnie lepiej, bo nie jest ta sytuacja dzięki temu dla mnie taka upokarzająca. Pogada ktośze mną?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukacz pracy
no dobra, to milego wieczora🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca.....s
nie przejmuj się tylko próbuj...niestety znalezienie dobrej pracy w naszym kraju często zależy od szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyytyt
Hej!!! Głowa do góry!!! Ja p ostudiach szukałam pracy przez rok i powolutku się udało. Nie można się zniechęcać. Trzeba próbowac - metodą prób i błędów w koncu się uda ( no bo musi, nic nie może przecież trwać wiecznie). Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja tez to przeżywam, musiałam się przeprowadzic i rzucic dotychczasowaa prace i teraz od nowa szukac i poprostu koszmar niby długo ni eszukam bo 4tyg ale mam taką depresje , czuję się taka nie potrzeban ze się rzygać chce..... co z tego ze chodzę na rozmowy jak zawsze słysze to samo \"oddzwonimy do Pani\" i nigdy nie dzwonią, nawet do głupiego sklepu z ciuchami nie chca mie przyjąc (pewnie dlatego ze nie wygladam jak modela i studiuje a 2weekendy wolne w miesiącu to juz za duzo... ;() nie wiem czekam moze nadejdzie ten dzień ale poprostu nie życze nikomu tego co ja teraz przeżywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaaaaa
Przetrzymajcie, skończcie studia i uciekajcie za granice:) P.S.Warto zrobic po studiach "robotniczy zawód' :) dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capulinka
Do hehaaaaa - dobra rada. :) Ale masz na myśli jakieś kursy, czy kolejne szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wczoraj obronilam. Od lutego szukam pracy i nic. Dzis zadzonilam do jedenj z firm to mi powiedzieli ze za mloda jestem...zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunia28
do szukacz pracy ja jestem w takiej samej sytuacji co ty szukam szukam i nic.jestem rowniez zalamana nie moge spac w nocy nie jem.szukam szukam mi bez rezultatow i tez jestem po studiach. raz jest lepiej raz gorzej.teraz przezywam kryzys ale moze juz w czerwcu pojd do pracy choc to nie wymarzona praca ale praca. pozdrawiam i glowa do gory cos znajdziemy napewno przezciez cale zycie nie bede bezrobotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna tu jest
w ostatniej pracy drażnił mnie totalny bałagan i podejści mojego pracodawcy do tego problemu . Normalne funkcjonowanie placówki było prawi nie mozliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam...do Nagiejprawdy
bo to jest normlane, ze czlowiek potrzebuje pracowac i nie być na łąsce rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
już ja wiem, co naga prawda kombinuje, w ogole jej nie odpisujcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam...do Nagiejprawdy
ok, nie będziemy odpisywac ;)🖐️ ...przyrzekam....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
nie wiem, czy robisz sobie jaja (to do pietro wyzej), ale ja pisze powaznie, zaraz zacznie tu o marketingu sieciowym, rzecz jasna polslowkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam...do Nagiejprawdy
ja wiem, ze to ten od marketingu i MLM :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarokekkk
Witam ! Przepraszam, że próbuje dotrzeć do Ciebie tą drogą ale jest ona dla mnie najłatwiejsza a naprawdę chcę zaproponować coś co jest okazją do dorobienia troszkę do naszych pensji. Od 11 lipca zajęłam się bardzo przyjemną pracą jaką jest sprzedaż perfum firmy FEDERICO MAHORA są to podróbki oryginalnych zapachów typu Chanel, Dior, Gabriela Sabatini itp. Niedrogie bo 30 ml kosztuje 30 zł a męskie 50 ml 30 zł Są tam też żele pod prysznic, dezodoranty, wody po goleniu i takie małe 8 ml perfumetki. Jedyne co musisz zrobić, aby rozpocząć działalność to zakup Startera czyli takiej zgrabnej kosmetyczki z 80 próbkami. Taki starter kosztuje 80 złotych. Przy każdym zamówieniu pieniążki już trafiają do Twojej kieszeni np. za perfum 9 zł, za żel 3 zł perfumetkę 5 zł Ja zajmuje się tym od 11 lipca jak Ci napisałam i zarobiłam już średnio 500 zł na m-c . Towar sprzedaje się naprawdę fajnie. Jak byś chciał/a w to wejść to się odezwij a ja przesłałabym Ci wtedy umowę z firmą, którą Ty wysyłasz razem z pierwszym zamówieniem. Odezwij się do mnie a jak byś chciał/a się czegoś więcej dowiedzieć o tej firmie zajrzyj na stronę www.perfumy.fm. Myślę, że warto w to wejść jak masz fajnych znajomych którym mogłabyś coś polecić, albo takich którzy pracują w jakiś instytucjach dajesz wtedy kosmetyczkę z próbkami jednej osobie a ona zbiera Ci zamówienia. Przemyśl to i odezwij się jak masz jakieś wątpliwości odpowiem Pozdrowiona. Raz jeszcze przepraszam jeśli sprawa Cię nie zainteresowała a zajęłam Ci czas. wiecej na aizdaj@o2.pl Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://www.centrumreklamy.com/index.php?refid=58597Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam pracy z nudów i dla pieniedzy! i niestety mam dodatkowy problem, gdyz poruszam sie na wózku, paranoja!!!!!!!! ale wierze ze cos sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego szukam pracy - bezsensu pytanie ale coż normalnie zeby miec pieni.ądze, żeby nie byc uzależnionym od nikogo, zeby cos robic w ciagu dnia, żeby miec kontakt z ludźmi i zeby weykorzystac umiejetnościu jakie nauczyłam się w szkole bo w końcu po co kończyłam te wszystkie szkoły jak i tak nie moge znaleźc pracy?!!! a naprawde nie wymagam bóg wie czego..... i niby bezrobocie spada ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Ja pracuję jeszcze na etacie, ale to tylko kwestia czasu. Również działam jak Naga Prawda w MLM i powiem wszystkim, to co mi dała ta praca nie dała mi żadna inna. Zanim na cokolwiek się zdecydujecie polecam książkę, która może wam trochę przybliży ten system MLM i dlaczego warto. Tu znajdziecie tą pozycję. Naprawdę warto przeczytać aby przynajmniej poszerzyć swoje horyzonty i wiedzę czym to się je. http://mlm.zlotemysli.pl/ponadszczytem.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×