Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka-- sobie

co jesli...

Polecane posty

Gość taka-- sobie

co jesli nie moge pracowac na umowe? mam szanse pracowac jako kelnerka ale tylko na 4 miesiace i niestety nie moge na umowe (niewazne dlaczego) czy pracodawca moze miec jakies ale? i ile zarabia na godzine kelnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co oznacza, ze nie mozesz pracowac na umowe? Jaka umowe? Na czas okreslony / nieokreslony / zlecenie / o dzielo / na zastepstwo itp.?? W jakis sposob musisz byc zatrudniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-- sobie
nie moge miec dochodu:( bo mi odetna dofoinansowanie.mam 450 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli interesuje cie jedynie praca \"na czarno\". To nielegalne. Ale moze jakis nieuczciwy pracodawca sie ucieszy :O Tylko wiedz, ze nie masz zadnego ubezpieczenia, nie chroni cie zadne prawo, pracodawca moze cie oszukac i nie wyplacic ci kasy, a jak wpadnie kontrola, to bedzie "wesolo". Chyba nie wiesz na co sie piszesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-- sobie
no to co ja mam zrobic?:( pracowac chce tylko 4 miesiace.do skonczenia wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie możesz podjąć pracę na czarno. nie wiem jak w Twoich okolicach ale u mnie jest to bardzo popularne i podejrzewam, że 9 na 10 dziewczyn pracujących jako kelnerki nie ma umowy ;p dlatego ja sama nie bałabym się podjąc takiego ryzyka. ale podkreślam że u mnie to jest raczej normalka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-- sobie
dziekuje Ci bardzo za ta odpowiedz na prawde:) strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz pracować na umowe ale poprosić pracodawcę, zeby wpisywal ci w kartach wynagrodzeń 0,00 umowe masz podpisana ale żadnego wynagrodzenia:) ja tak pracowałam długo bo mi nie pasowało, zeby składki mi odprowadzali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×