Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmarudaa

leszek zabójca

Polecane posty

a może da się to jakoś zmienić ? nie chodzi mi konkretnie o miłóść, ale o przyjaźń... brak mi osoby z którą mogę pogadać o wszystkim w realu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano widzisz u mnie z kolei chodzi o miłość.. mam wielu przyjaciół, na ktorych zawsze moge polegać, no ale szczescia w miłosci nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. ja też nie ma szczęścia w miłości.... ;) ostatnio kolejny raz zostałem wysterowany... no coż życie jest brutalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kiedyś uśmiechnie sie do nas szczescie, chociaz ... tak szczerze to watpie w to :) do konca zycia zostane samotna... wiem kupie sobie kota:) Albo psa... i sobie z nim zamieszkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz tak podchodzić do życia :) wlej więcej optymizmu :) więc kiey jedziemy na zlot w Bieszczady ? daleko macie do bieszcasd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica........
🖐️ widzę, że tylko tu dziś narzekacie, malkontenci;):P a ja dla odmiany dziś narzekać nie będę, bo życie jednak jest piękne ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ja jestem urodzona pesymistka:) czasami mi sie zdarza ze mam dobry humor to wtedy szaleje :P hm Bieszczady:) ja jestem z wójewództwa lubelskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica........
do Bieszczadów to ja mam trochę daleko już teraz, a wkrótce jeszcze dalej :o ale miało nie być narzekania, więc i tak jest :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonnica........ witamy witamy :) wiesz miałam sie o Ciebie pytać, to chyba jakas telelepatia ze sie tu pojawilas:) Jak tam Ci minał dzień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica........
maruda>> ponoć potrafię czytać w myślach, zatem trzeba ze mną być ostrożnym;):D ja w zasadzie mieszkałam już prawie wszędzie, ale najdłużej niedaleko marudy;) nazwami oczywiście rzucać nie będę, bo nie chcę wyjść na emocjonalną ekshibicjonistkę:P teraz mam już niestety trochę dalej do Bieszczadów :o a dzień minął pracowicie, jak zawsze ostatnio... ale znalazł się czas też na relaks, zatem masażu dziś nie potrzebuję;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica........
lesiu>> ja wchodzę, a Ty sobie idziesz:o chyba mnie nie lubisz 😭, ale mimo to zabójczych ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszku papa :) miłej nocy neich Ci się przyśnimy :) zakonnica a Ty co tez juz lecisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica........
ja jeszcze spać nie idę, ale muszę wracać do nauki:o zatem często nie będę się Wam tu naprzykrzać;):D ulżyło Wam, prawda? ;):P miłej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonnica........ nie no co Ty wpadaj tu jak najczęsciej!! :) Miłej nocki :) no i zostałam sama..to ja tez lece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIema Kociaczku :-) ja jestem najebana :) hihih ale ciiiiiiicho =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi wam o tego Leszka Pękalskiego-seryjnego zabójce z Pomorza????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Leszku co tam u Ciebie? Byles w Bieszczadach?:) Opowiadaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Leszku, wypowiadasz sie na innych topikach a na swoj nawet nie zajrzysz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marudko kochana przecież sam ze sobą nie będę pisał... ;) a w Bieszczadach oczywiście że byłem... mmm... uwielbiam je ;) Pogoda była moja ulubiona czyli brak słońca... troszke popływałem - a woda była zimna jak dzik !! Po grilowaliśmy... ogólnie wyjazd uważam za udany :) A od poniedziałku mam taki zapiernicz że hej !!! A w czwartek wyjezdzam wiec do nastepnego tyg. będziecie miały spokój z Leszkiem niedobrakiem :P Za chwile zmykam na grila pożegnalnego buuuu przyjaciel mi wyjeżdża za granicę... a buuu :( teraz to już bedzie całkiem lipa... ehh... szara rzeczywistość... ;) Więc pozdrwaiam Was dziewczęta no i do zobaczenia... ;) pa sciskam mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszku to ja ostatanio sama ze soba pisalam:) ................... Fajnie ze wyjazd sie udał:) uu jutro wyjezdzasz a gdzie?:) CALUSY PAPAPA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć marudko :) nareszcie kolejny długi weekend tego roku.... tego mi było trzeba :) po ciężkim tygodniu chwila odpoczynku i spokoju.... Co tam u Was dziewczęta słychać ?? Wszystkie zapomniały o topicu mym ;) pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×