Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten temat to tragedia

co wrzucic do jajecznicy?

Polecane posty

Gość ten temat to tragedia

oprocz jajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chcesz cos z jajkami, ale nie typowo jajecznice to ja robię tak, że kroję szybke na małe kawałki i przysmażam, aż będzie fajnia :P potem na to daję plasterki sera żółtego i przykrywam, żeby się szybko roztopił; jak się roztopi to zalewam rozbitym jajkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jajecznicy
szynka pieczarki papryka pomidory cebula, szczypior boczek seler (jakikolwiek) por duzooooo przypraw (meksykanska, curry, oregano i co tam jeszcze sie znajdzie, oprocz soli) na koniec zolty ser glodna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale te pomidory to takie
rozlazle sie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jajecznicy
pomidory (jesli daje) obieram ze skorki, wiekszosc miazszu zjadam, kroje w kosteczke i dodaje na sam koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wrzucialm drobno krojona mrozonke warzywna (marchewka, groszek, kukurydza, fasola - najpierw na patelni trzeba podgrzac do miekkosci na oliwie), potem wlalam jaja z sola i pieprzem, zrobil sie placek, na koncu dodalam potarty ser, zgielam na pol, na wierzch ostra salsa. dobre bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dodaję ser feta lub typu feta i pomidorka -pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy dziwne rzeczy tam wrzuc
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do omletu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do omletu to samo, tylko smazysz jako jednolity placek, a nie romieszujesz jak jajecznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
:D:D "rozmieszujesz" ...:D:D:Dlol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- cebula - kielbasa - szczypiorek - pieczarki - dowolna wedlina - grzyby (najlepiej swierze, ale mrozone tez moga byc) - przyprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simiisza
do podpowiedzi forumowiczek dodam jeszcze,ze mozesz pod koniec smazenia dodac pokrojony,swiezy lubczyk.Pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga99
Hej, cześć. Moim odkryciem ostatnich miesięcy jest sklep NMR ze strony http://nmr.com.pl. Przypraw mają od groma i są one naturalne, świeże. Wiedzą jak pakować towar do wysyłki, żeby po drodze gdzieś ten aromat nie uciekł, żeby wszystko w jednym kawałku dotarło do klienta. Warto sobie przejrzeć spis przypraw jakie mają – są ich dziesiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×