Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość martusia111

Rzucil, a moze ja go rzucilam... przyjazn

Polecane posty

Gość martusia111

Napisze w skrocie, chodzi o to, ze kumplowalam sie z jednym S. Pisalismy do siebie smsy, maile, spotykalismy sie czesto, razem studiowalismy. Ostatnio miala byc impreza naszej grupy z okazji konczenia studiow. Impreza zostala przelozona na za tydzien. Okazalo sie rowniez, ze ja za tydzien nie bede mogla isc, to ow kolega napisal mi w smsach (jak twierdzil nie mogl mi powiedziec tego w cztery oczy) ze moglibysmy razem gdzies wyskoczyc. Wolalam z calym szacunkiem dla mojego zwiazku spedzic ten czas z moim chlopakiem. Kolega sie obrazil, zwymyslalm mnie, ze niezle gram (nie wiem zupelenie o co mu chodzi) a na koniec napisal, ze sie we mnie zakochal, ze myslal, ze cos z tego bedzie, ze jestem kobietka ktora zasluguje na kogos lepszego (w ten sposob oczernil mojego mena, dran jeden) a na koniec, ze ma w dupie egzaminy i obrone magisterki. ze kocha mnie ale da mi swiety spokoj, ze to byl jego ostatni sms i mail do mnie. Po czym za pare godz pisze, ze z tego powodu zapil sie i ma dosyc zycia. Olalam i nic nie odpisywalam. Kurcze myslalam, ze tylko kobietki sa zmienne i w ogole a tu spotkalam faceta, z dziwnych sposobem na zycie. Pieprzony plicjant... sam ze soba sobie nie radzie, a ma czelnosc niby "pomagac innym, slabszym". Za to, ze w tak sloneczny dzien, ze obrazil niejako mojego faceta, ze byl zgryzliwy i klotliwy, ze byc moze liczyl na cos wiecej, mimo ze wie iz jestem w zwiazku, ze ma czelnosc pouczac mnie i wtracac sie w moje zycie, postanowilam nie pisac, nie dzwonic i stanowoczo sie odesperowac. A jeszcze niedawno myslalam, ze jest przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna, tak teraz mysle ze nie ma. Musialam sie wygadac, a i tak dlugo to trzymalam bo cale 2 dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×