Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -nie wiem

Jak łączyć kolory?????????????

Polecane posty

Gość -nie wiem

Dziś idę na zakupy. Chcę kupić ze 2 bluzeczki, buty i torebkę. Czy do czerwonej torebki i butów będzie pasowała np. turkusowa bluzka?? Dodam że dół to najczęściej będą dżinsy. A może inna torebka?? Ja kompletnie nie wiem :( Pomóżcie. Chcę wyglądać ładnie i modnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie turkus do czerwonego... bedzie za bardzo krzyczalo. lepiej jakas zgaszona zielen. moze khaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
wydaje mi sie ze tak naprawd eto czas sie wyzbyc tych pytan co do zcego psuje..i postawic na włąsne wyczucie lub nawet jego brak bo to tez tworzy jakis styl moim zdaniem turkusowa bluzka pasuje..zielona tez ...ogolnie wszysko pasuje jak sie zagra ładnie dodatkami.... czasem ludziom sie wydaje ze na zdrowy rozum kolory sie gryza ale jesli przełamie sie ten stereotyp to moze wyjsc cos bardzo interesujacego z kolorystycznych kombinacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tak. tylko ze laczenie kolorow zeby zgraly sie ze soba polega na polaczeniu kolorow dopelniajacych. a nie tak czy siak byleby bylo. jakos nie widzi mi sie za bardzo polaczenie turkusu z czerwonym. ale to jest moje prywatne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 19ej nie ma
nie łaczymy ze sobą kolorów, które na kole barw tęczowych leżą na przeciwko siebie, np. czerwonego z zielonym, niebieskiego z pomarańczowym a żołtego z fioletowym.. tyle z teorii, a w praktyce wygląda to różnie i czasami, nawet wbrew regułom, dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfrefve
a mnie sie strasznie podoba połaczenie zielonego i czerwonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi żółtego z fioletowym :) A do czerwonych kolorów to ładnie wygląda taka kawa z mlekiem. Do turkusu - brąz. Pamiętaj, aby torebka kolorystycznie była dobrana do butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -nie wiem
Ups, za szybko wcisnęłam enter. Podobno odchodzi się od zasady buty do torebki. Do torebki można skompletować jakiś fajny dodatek, np pasek czy jakąś biżuterię. Jeszcze nic nie kupiłam, byłam się rozglądać i rzeczywiście czerwona bluzka do ciemnozielonego (khaki) wygląda OK. Miałam wyzbyć się brązów i beży ale widzę że bez tego ani rusz bo to takie bazowe kolory :o Można to ożywić turkusem a zieleń czerwienią - tak mi się wydaje po tym czego się naoglądałam. Nie cierpię siebie za to nie zdecydowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salem88
nie lacz zywej zieli z czerwienia bo bedziesz wzgladac jak choinka. jesli zalezy ci na turkusie to najlepszym wzjsciem jest polaczenie z zielenia a jesli na turkusie i czerwieni to dodaj kolor posredni czyli filolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×