Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izka.

Jak skutecznie wyleczyć ropiejącą odleżynę

Polecane posty

Gość Izka.

Proszę mi pomóc może ktoś miał taki problem. Chora obłoznie mama ma na biodrze cieknącą ropną odleżynę, przykładam różne plastry dostępne w aptece i nie mogę opanować tej rany. Lekarz rodzinny każe sobie prywatnie do domu przywieźć chirurga. Co on zrobi w domu każe chorą przetransportować do szpitala, a ja jej nie oddam, bo stan jest ciężki i trzeba być z nią 24 godzin na dobę. Rana ropna jest wielkości 5 zł. Może ktoś mi pomoże i doradzi mając doświadczenie w rodzinie. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGA77
moja mama tez miała takie odlezyny po tym jak długo leżała po przeszczepie. jej pomógł Balsam Szostakowskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry jest też Balsam peruwiański. Moze tez byc kit pszczeli. Na takie rany jest doskonały. Taki kit należy w ręku rozmiekczyć tak jak plastellinę, nałozyc na rane i zabezpieczyć gaza i platstrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGA77
no trzeba wybrobowac obydwa... duzo zdrowia dla Mamy... Mojej sie niestety nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka.
Dziękuję za wszystkie rady będę prubować, ale proszę jeszcze o jakieś rady. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfjgdbhfbv
Izuniu mojemu tacie pomagała maść Sudocrem albo balsam szostakowskiego,no i koniecznie musisz przekręcać mamę żeby nie leżała długo w jednej pozycji.Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla mamy i siły dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwie się że
nie chcesz oddac mamy do szpitala jak to konieczne, zapewniam ciebie, że nie masz racji, tam ma właśnie zapewniona opieke fachową 24 h na dobę, wierz mi. Moja mama jak miala 84 lata była w szpitalu, miala leki udar, lezała 3 tygodnie nie mogła wstawać i wiem, że miala tam opiekę wspaniałą, bo chodzilam do niej codziennie na kilka godzin i widziałam. Juz nie mówie o tym, że gdyby nie poszla do szpitala to juz dawno by nie zyła Kochana nie taki diabel straszny jak go piszą, wierz mi :-d Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz je leczyć w domu to pomyśl o preparatach Argotiab. To wysoka jakość, świetne preparaty, które pomagają leczyć takie rany. W http://argotiab.pl/ znajdziesz ogromny ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×