Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forget me not

Telemarketing

Polecane posty

Gość forget me not

Pracował ktoś w telemarketingu ? Jak wygląda taka praca i ile przeciętnie się zarabia na takim stanowisku ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowalam
ale jest roznie zalezy do jakiej firmy trafisz swego czasu dobrze placily polskie ksiazki telefoniczne panorama do dupy inne typu tepsa-porazka nie wiem jak ditel praca polega na wciskaniu ludziom roznych rzeczy-poczawszy od reklamy,poprzez wpisy do ksiazek telef.. raczej monotonna jak dla mie-dlatego zrezygnowalam musisz miec duzo samozaparcia w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowalam
zarobki-roznie zalezy ile wyrobisz,wiadomo im wiecej tym lepiej:) w mojej bylaej firmie 3 lata temu zarabialysmy 1000-1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozzzcie
powiedzcie cos wiecej chcialabym zaczc pracowac jako telemarkterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BP
w koncu temat dla mnie :) Ja pracuje w centrum telefonicznym (nie w Polsce). Zajmuje sie tutejsza "neostrada", a dokladnie platnosciami za internet. Jest roznie. Czasami fajnie. Zdarzaja sie jednak telefony nieprzyjemne. Ogolnie jest to dobra praca. Sprobuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
Dziękuję bardzo za wszystkie informacje, być może uda mi się znaleźć pracę w telemarketingu, jestem na dobrej drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejlaa
ja pracowalam przez 2 tyg. w telemarketingu. dla mnie to bylo ponizajace dzwonic do ludzi z usmiechem i radoscia i wciskac cos, a oni lali ci na glowe kubel pomyj, i jednym slowem wysylali na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BP
musisz znalezc fajna firme, gdzie nie bedziesz obrywac po uszach przy kazdym telefonie. inaczej mozna sie powiesic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm pod pojęciem telemarketing rozne rzeczy moga sie kryć..:) powiem tak, że ja trafialam na ofert(y jesli chodzi o to stanowisko) był to system prowizyjny, znaczy sie nie bylo gwarantowanej podstawy, wiec wszystko zalezalo ode mnie. A jesli chodzi o TP no to tam jest inaczej bo nie wciskasz ludziom kitu, tylko to jest biuro obsługi klienta infolinia itp....:) na pewno trzeba miec silne nerwy i byc opanowanym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariinkaa
a czy ktos mnie nadzoruje i slucha to co mowie do sluchawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tardga
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozzzcie
haloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze sa dobre, ale praca beznadziejna. pracowalam 3 tyg i nawet niezle zarobilam. pytalas czy rozmowy sa nagrywane. wszystko jest nagrywane, nawet to co mowisz w trakcie przerwy i masz sluchawki przy ustach. podliczaj sobie godziny pracy bo potrafia w takich firmach oszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej firmie jest duza rotacja, choc teraz bardzo sie staraja, aby zatrzymać pracownika i chcial pracować. najlelpiej jesli zalapiesz sie na staly projekt, bo nie matrwisz sie ile i czy w ogole cos w danym miesiacu zarobie. jesli tak nie jest to jestes rzucany z projektu na projekt, a wszystko tez zalezy czy sa firmy zlecajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aegon.agent
Ja szukam osób z Krakowa chętnych do pracy przy telefonie. Zapewniam krótkie szkolenie. Jest to dobra praca dla osób, które chcą pracować w domu w dowolnych godzinach. Zarobki są uzależnione od efektów. Dostarczam bazę klientów. Praca polega na umawianiu spotkań, tylko tyle. Niczego nie trzeba sprzedawać. Sprzedaż to juz moja praca. Sama też dzwonię, zapewniam, ze to nie jest trudne. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na gg 6422620 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×