Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facio_brunet

Słowa i zdjęcia które pobudzają kobiecą wyobraźnię

Polecane posty

Witam, ciekawi mnie jakie nicki (niki :)) przyciągają uwagę kobiet przegladajacych i szukających np faceta w sieci, jakie słowa i zdania pobudzają waszą wyobraźnię... oraz jakie zdjecia przyciagaja wasza uwagę? Chodzi np o to jak ma byc facet ulozony na zdjeciu ze tak powiem :), jak powinien miec pozycje, jak ubrany, co bardziej powinien wyeksponować zeby dziewczyna zwróciła na niego uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinien dla mnie wyeksponowac
swoje pięty achillesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalja
nick ma zaciekawiać... a co do zdjec to musi byc widac umięśnione nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się dokładnie opisać, kobiety intyicyjnie rozpoznają, kłania się raport Webera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjmij nik dupa słonia
a wszystkie beda twoje. A MNie masz na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalja
Podobno każdy facet ma "coś" w sobie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facio brunet jak dla mnie nie brzmi kusząco ;) a zdjęcie musi być z odsłoniętą klatką piersiową, kocham klatki piersiowe i od razu napiszę, że nieumięśnione klatki piersiowe mnie kręcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titatina
Mnie np przyciągają nicki Pewny siebie Tajemniczy Skromy marzyciel Cały On Co pobudza kobiecą wyobraźnię Moją w 100% kobiecą pobudza w czasie sexu opowiadanie mężczyny o jeszcze jednej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwłaszcza Cały On
i potem zdjęcie penisa w okienku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym słowem
aluzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to nie ciekawe akurat jest ale tu nie miejsce spotkań tylko wymiana komentarzy... :) Takie oto propozycje ników mam, powiedzcie co o nich sadzicie: Lacky Luck the_best_of_the_best mustang z dzikiej doliny wild mustang wild_mariachi guru guru leżący na baku muskający manetke 2 ostatnie to polewka oczywiscie :D Swoja drogą co facet powinien wyeksponować? Klate... a jak ktos ma troche owłosioną?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj te foty
którymi się chcesz pochwalić :D co tak bez dowodów dywagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titatina, naprawde cie podnieca jak facet podczas sekxu gada ci o innej? jakie to reakcje powoduje u ciebie bo nie do konca to rozumiem, co on ci mowi? czujesz sie wtedy bardziej zazdrosna i lepiej odczuwasz wieź z partenrem...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszne są te nicki co napisałes:P nie pociągają mnie w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i smieszne ale dzis nic ciekawszego nie wymysle... ciezki dzien we Wrocławiu dzis był, koło pisałem cięzkie wiec, ogolnie gorąca i te wszedzi e brzeczace samochody... a moze nick jak tou wlasnie widzialem: niedopieszczony byku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denne
nicki odnoszące się do gwiazd piłki nożnej, aktorów tudzież samochodów bądź obcobrzmiących imion są denne i w złym guście to już wolę nawiązanie do znaku zodiaku, czy terminologii dziedziny, którą się interesujesz co do zdjęć to wiadomo kwestia gustu, niektóre panny lubią rozbierane fotki inne nie, mnie bardziej zaintryguje naturalne, niepozowane zdjęcie, nawet portret zamiast całej sylwetki w stroju kąpielowym tudzież w gatkach firmy X na kanapie w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denne
ale w sumie to zależy gdzie te foty chesz umieszczać bo jak na serwisie randkowym to chyba gatki Atlantic i wyprężona klata plus nick "dziki byk" będą bardziej na miejscu...... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
wszystko juz było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapią się na
szukam bratniej duszy nieśmiały poznam drugą połówkę szukam miłosci i tym podobne fanfarony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafic
Nik facio brunet nie jest przejawem błyskotliwej inteligencji. Posłuchaj denne -wie co mówi. Naturalne zdjęcia są ok., choć nie zaszkodzi pokazać fragmentu klaty. O ile nie prezentuje się jak lej po bombie. Pamiętaj, że wiele n nas kręcą dłonie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×