Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalalalalala

spory biust a koszulka z nadrukiem

Polecane posty

Gość yhy
ja też mam duży biust i nie ubrałabym tej koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę
zresztą ten nadruk ci popęka na biuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala
zmieszczę, nie każda właścicielka takiej miseczki ma na sobie zwały tłuszczu :O , ale nie o to pytałam. czy popęka? zara ma ubrania dobre jakościowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnas unikac koszulek z wydrukami jesli masz duzy biust. Wydruk wizualnie powieksza biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakak
Ja dla mnie - a też mam duży biust, TYLKO bluzki z dekoltem, bo w każdych innych wygląda się jakby cię ten podkoszulek dusił. Ja po prostu nie spojrzę nawet na bluzkę bez wycięcia. Nie mówię o czymś wielkim, odsłaniającym za dużo, tylko takim wycięciu, które że tak powiem poprawia proporcje. Podkoszulek fajny, aczkolwiek jak pamiętam w Zarze mają głównie paskudny typ trykotu, bardzo cieńki. Nadruk jest na całość, nie tylko na biust, to dobrze, źle że jest jasny, więc i tak będzie podreślał rozmiar. Tak naprawdę jak będziesz w tym wyglądać, trzeba by dopiero zobaczyć. Nie pojmuję nigdy, jak można kupować coś nie mierząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCATKA
Ja też mam duży biust i nosze jakie mi się podobają :classic_cool: Jak mi się podoba to ubieram. A te które mówią, że to powiększa biust same pewnie sa płaskie i zazdroszczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takim biustem
w koszulce z wycięciem pod samą szyją bedziesz wyglądała jak czołg i wcale nie trzeba być szafą żeby tak wyglądac , mam biust 75 D, jestem szczupla a w golfie albo bez dekoldu w serek wygladam jak taran. Ten nadruk jeszcze spotęguje ten efekt. Ale rób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala
tak myślałam... ostatnio bluzkę bez dekoltu miałam na sobie dekadę lat temu, w podstawówce, a nie mam teraz czasu na zakupy i zaopatruję się głównie przez @. chyba rzeczywiście tę sobie odpuszczę. natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycatka Nikomu nie zazdroszcze biustu i nie jestem deską! A po za tym ja tez mam spory biust i ubieram koszulki jakie mi sie tylko podobają, wole raczej wykrojone, ale koszulki z wydrukami tez sa fajne Napisalam ze nadruk powieksza biust poniewaz wyczytalam to w jakiejs gazecie i to jest prawda. Kazda cycata niech sie ubiera jak chce Ogolnie koszulka jest spoko ale nie w moim guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
też mam duży biust....ale w golfach czy w sweterkach pod szyje dobrze wyglądam...dziwię się że piszecie że zle wyglądacie...a nie przesadzacie trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala
yhy - może jesteś zbudowana bardziej hm proporcjonalnie? mam stosunkowo wąskie ramiona, jestem dość wysoka i szczupła (175/57kg), sama nie wiem skąd u mnie taki cyc :P teoretycznie powinno mi być ładnie we wszystkim (ha ha), a tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echee
TO TYPOWE DLA POLEK.A CO Z TEGO,ZE MASZ DUZY BIUST,UBIERAJ SIE W CO CHCESZ.PRZESTANCIE SIE PYTAC INNYCH TO WY MACIE CZUC SIE DOBRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbhvgcfdx
75D to średni biust na babce o sporej klacie ,nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% ;) dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu ;)mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zapięty zaraz na pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie :P buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×