Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolalu

klub antykokardkowych mamus

Polecane posty

Gość ja.................
i co leci wam już piana??? hehehe pozabijają sie zaraz bo inne kokardy mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja......
Jak masz poważniejsze problemy to nie rozumiem po co tu jeszcze siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrolllla
no napewno 6 mam a może i nawet więcej ty jestes na studiach?? a ja już po i wyobraź sobie mam komputer w domu i nie musze korzystać z niego w szkole bo sie dorobiłam i wiesz co pozwól że będe rozmawiać o czym chce gowniaro bo nikt mi nie zabroni nawet ty "studentko" za dyche. A co studiujesz??? Segregację odpadów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.................
no włąśnie ja też nie wiem.... żegnam towarzycho. Życze pociechy z dzieci.... dla tych co mają i nie mają kokardki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrolllla
oj sie wystraszyło dziecię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.................
też ma swói komp w akademcu, nie musisz sie chwalić, jestem na politechnice... i daj już spokuj bo widze w tobie agresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, jak ktoś chce to niech sobie ma :). W czym problem? Pogadać już nie można? O dupie Maryni chociazby albo o kokardkch? Ty ze znajomymi o duperelach nigdy nie rozmawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.................
nie wystraszyło kobieto, ciekawe czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.................
z resztą gadajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.................
rozmawiam, chodzi tylko to że wy jak piszecie to sie od razu bulwersujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.................
tak jakby nie chodziło o kokardki tylko nie wieadomo co.... więc mówie że każdy ma prawo do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala30
ale wiecie co-jak moj synek jest bardzo marudn ,placze etc to babcia spluwa mu uroki i......jest spokoj.....naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihhihhiih
"no napewno 6 mam a może i nawet więcej ty jestes na studiach?? a ja już po i wyobraź sobie mam komputer w domu i nie musze korzystać z niego w szkole bo sie dorobiłam i wiesz co pozwól że będe rozmawiać o czym chce gowniaro bo nikt mi nie zabroni nawet ty "studentko" za dyche. A co studiujesz??? Segregację odpadów??" kontrolla super jestes :D hahahhaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka z Bożej łaski
widać, że na giertyszej maturze amnestię dostała, bo byki ortograficzne sadzi takie, że oslepnąc można, inteligĘtka jedna... i dalej tak w życie po łatwiźnie pójdzie, bo zamiast okienko na naukę wykorzystać, na kafe wysiaduje... ale pianę z pyska toczy, bo ktoś ma ochotę zapytać (zapytać!) na kafe o stosunek innych do niewinnego skąd inąd przesądu... życzyć by sobie można, żeby ta młodzież z takim zaangażowaniem i z taką energią podchodziła do nauki, pracy... ale to już za duży wysiłek, lepiej powyżywać się na klawiaturze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×