Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sie masz

jakie buty do grubych lydek???

Polecane posty

Gość jak sie masz

tak jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubusiowa
wlasnie jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie maniana
chyba troszkę "cięższe" np. na koturniku delikatne szpileczki z paseczkami mogą wyglądać nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie masz
podajcie jakies linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie maniana
Gość ogólnie maniana
i właśnie nieciekawie wyglądają na jej stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej wszystko zalezy od tego co do tych butow bedzie dobrane - spodnie, spodnica, ich dlugosc itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no skądże
faktycznie - sandałki z przodu powinny być mocniej zabudowane (tzn grubsze paski, np. 2 zamiast 5 cienkich sznureczków wrzynających się w stopę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowimy teraz o grubych lydkach a nie grubych stopach. jesli stopy sa zgrabne to paski sa akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie maniana
niestety mylisz się - grube łydki + małe stopy w ledwo widocznych butkach wyglądają śmiesznie wierz mi pracuje w sklepie z butami i napatrzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie maniana
i te propozycje są ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajnas
a jak ktos ma gruszbe łydki i niemałe stopy? to co ?w czym bedzie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem szpilki
szpilki zawsze wysmuklają nogi... osobiście mam średnio szczupłe łydki (delikatnie mówiąc) ale w szpilach wyglądam świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie maniana
myślę że takie same fasony wielkość stóp nie ma tu aż takiego znaczenia no chyba że stopy są faktycznie spore to może wtedy cieńsze paseczki (stopa nie będzie wyglądała mikruśnie przy łydce) ale polecam szersze paski - odwrócą uwagę od samej stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abraxxsc
do Pani ktora sprzedaje w sklepie//z butami, a co z osobami ktorzy maja szczupłe w miare łydki, ale kostki..grubsze..takie kołkowate../?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka27
a ja myśle,że to musi byc powiedzmy but stabilny,ale nie robiący wrażenia takiego "cieżkiego".super są takie ,które niby sa na koturnie,ale koturna jest tak bardzo wycięta i wyprofilowana,że dodaje to tylko lekkości.i koniecznie nie moze to byc płaski but,a nosek powinien mieć lekko wydłuzony niż raczej okrągły.takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie maniana
am sory :D zwracam honor. nie doczytalam tego \'niz tak\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem buty na koturnach jeszcze bardziej \"obciążą\" nogę. Najlepsze są szpilki (niekoniecznie te najcieńsze) bo wysmuklają nogę należy unikać płaskiego obuwia.Należy unkiac takich wiązanych u góry. Sama mam dosć \"wyrobione Łydki\" , (podobno od chodzenia po górch) a i tak chodzę na płaskim ale ja sie nie przejmuje, woel takie niż patyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak, ostatni link to pięknie ilustruje.. :)) ja też mam podobny problem -noszę praktycznie tylko szpilki do spódnic na jakieś elegantsze wyjścia, lub na niższym obcasiku jakiś bucik z czubkiem w szpic, bo wydaje mi się, że wysmukla mi troszkę. poza tym noszę też czasami balerinki -na uczelnie czy gdzieś, nie dlatego, że fantastycznie w nich wyglądam, ale dlatego, że już nie przejmuje się tym, że mam taką budowę moich kończyn dolnych :) nie wiem jak u Was, ale moje nogi fatalnie poprostu wyglądają na obcasie typu kaczuszka -jak chatka na kurzej nóźce :D wysmuklają też oficerki, ale to nie ta pora roku.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dla szerokich stóp (nie aż tak długich co szerokich), prosze o jakies namiary bo szukam i płakac juz mi sie chce, lato a ja nie mam buta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
założyć np. czarne szpilki i czarne pończochy- noga dłuższa i chudsza będzie,jeśli zgrabna- kiecka np. do kolan tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×