Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m a d z

pękające pięty

Polecane posty

chcialabym pomoc mamie - od 2 lat potwornie pekaly jej piety-miala glebokie pekniecia (kilkumilimetrowe w glab piety), ze nie mogla chodzic. leczyla sie u dermatologa, kupowala drogie masci, kremy itp, chodzila do kosmetyczki i zadnego rezultatu. w koncu przypadkiem (we wrzesniu) znalazla maść SUDOKREM i on jej bardzo pomogl, wlascieiw pekniecia przestaly sie pojawiac - uzywala go jak najzadziej zeby nie przywyczic do niego stop i bylo oki az do teraz - znowy jej pekaja moze wiecie jak jej moge pomoc? bo juz nie moge patrzec jak cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze juz nie chodzi na obcasach (tylko max na 3 cm), kupuje tylko wygodne buty. niestety wiecej chodzi niz siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups
Miałam podobny problem i bardzo pomogła mi masc z witamina A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
ja aktualnie z tym walcze-pekaja mniej ale nagminnie robi sie zgrubialy naskorek brzydki feee! ,scieram piety tarka regularnie i smaruje od paru dni na noc epikrem(ok.8 zl) super tlusty,nakladam skarpetki na noc i zobaczymy jaki bedzie efekt narazie sa miekkie piety i maly slad po peknieciu nie wiem tylko jak krem -mniej tlusty moznaby rano stosowac ,moze cos polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×