Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam pracy w Chełmie

szukam pracy w Chełmie-kobieta-prawnik

Polecane posty

Gość szukajaca pracy w Chełmie
idac ulica wiem, ze faceci sie za mna ogladaja.. i bynajmniej nie dlatego zeby podziwiac potwora a zapewne dlatego bo milo im dla oka ;) wiec odpowiadajac na Wasze pytania..jestem ok jesli idzie o wyglad, moze nie modelka ale jest ladna kobieta ze mnie :P a co do pracy.. co ma wyglad do wykonywanego zawodu? no moze w swiecie sexu i ma.. ale mi nie o taka prace chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy w Chelmie
pier...le chyba zostana bezrobotna.. juz mi sie nie chce szukac.. ile mozna? leje na ta cala prace.. koniec z tym!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Prokuartor
ale dokladnine ocena i uniwerek jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ProkuartoR
to wyzej to oczywiscie moja wypowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy w Chelmie
dostateczny na filii UMCS w Rzeszowie...... ale mgr uzyskalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy w Chełmie
ta poprzednia wypowiedz to nie moja ;) podszywacz jakis :) ja skonczylam z wynikiem dobrym.. ale na prywatnej uczelni.. jednakze dobrej w rakingach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy w Chelmie
Nie publiczna Wyzsza Szkola Prawa i Administracji w Zamosciu, czwarta w rankingu jakosci wyksztalcenia uczelni prywatnych - chyba wystarczy co nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie
prywatne uczelnie dają dobrą szkołę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie bedzie podszywaczow :) zarejestrowalam nick.. co do prywatnych uczelni hmm byc moze, ale nie wszystkie i nie wszedzie.. ja musialam sie nameczyc zeby skonczyc to co skonczylam :) mialam czasami sesje poprawkowe bo? bo najnormalniej w swiecie duzo odemnie wymagano :) mam tez znajomych z panstwowych uczelni jesli chodzi o prawo.. i owszem zdania sa rowniez podzielone.. od kilku osob slyszalam, ze dostac sie na takie studia trudno ale jak sie dostanie to juz latwiej.. u mnie na odwrot dostac sie bylo latwo.. ale co z tego jak po pierwszyms emestrze odpadlo 80% Uczelnie prywatne chca zarobic ;) wiec to nie tak, ze placisz to masz... bo oni wychodza z zalozenia, ze mozesz placic wiecznie bo wiecznie beda mieli z tego kase.. sama poprawka kosztuje sporo warunek jeszcze wiecej.. ( na szczescie nie mialam ) a jak masz semestr w plecy to tez na tym uczelnia taka zarabia.. wiec do licha to nie tak, ze jak nie jest to uczelnia panswowa a prywatna to wychodzi z niej glab.. Mam wrazenie, ze tak mysla ludzie, ktorzy ukonczyli panstwowe bo na panstwowych czesto psorzy wmawiaja im jestescie wybrancami losu etc.. no ale coz to moja subiektywna ocena - kazdy ma prawo do swojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa12
w ostatnim 'Wprost' ranking wydzialow prawa przedstawia sie nastepujaco: UW UMK UJ UAM VIADRINA - Frankfurt/Słubice UŁ UWr UG UŚ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×