Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhcdja

Uderzyłam sego faceta za nic....

Polecane posty

Gość ehhcdja

kiedy sie kłocimy....nie umie powstrzymac emocji...i zdazyło sie tak juz 2 razy kiedy uderzyłam goz całej siły w twarz...:(wiem to nie normalne ..i zdaje sibie z tego sprawe ..;(co mam zrobic .. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Idź do psychologa, bo najwyraxniej masz problemy z opanowywaniem własnych emocji oraz powstrzymywaniem agresji. Mówię poważnie, idx, bo chłopak może długo tego nie wytrzymać. Pamiętaj, że przemoc stosuje ten, kto nie potrafi sobie poradzić na inne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corosa
heheheh ale ja podsumowaliscie;):P:P:P buhahah ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie masz w sobie skłębione negatywne emocje... musisz dotrzeć co jest prawdziwą przyczyną tak silnej niepohamowanej agresji... :-o powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz
dla równowagi uderz go za coś... za słona zupa, za mało komplementów, za tani prezent;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście to nie jest śmiesznie.. ani zabawne... musisz skorzystac z omocy specjalisty... później będzieć dzieci swoje bić.. bo nie będziesz umiała zapanować nad emocjami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo faceta będziesz naparzać
przy swoich dzieciach!!!!! -weż się za leczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedamski bokser
Nie lubie bić kobiet ale jakbyś była moją dziewczyną i uderzyłabyś mnie mocno i za nic to tak bym cie pierdolnął ze do końca życia nie zdołałabyś spłacic rat za nowe ząbki...cmok cmok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sratata
ja tam nigdy nie napierdalam za niewinność! za chamskie docinki, które co poniektórzy rozsyłają mimowolnie, to tak. ząbkami tam się przejmować nie należy, są świetne ubezpieczenia przecie! no ale jak by facet na mnie łapkę podniósł, to by raczej nie wstał za prędko; był taki jeden, to trochę nie do twarzy mu było z siniakami na twarzy... Co tam jeszcze, jest taki jeden chwyt fajny - patrz Kill Bill 2. Ale to już hardcore. Oj hard core.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa sratatata
osobiście dostałam w ryj 1 raz od faceta i na tym się skończyło. z powodu złamanego zęba, pan ma kartotekę na komendzie głównej... trochę wstyd, ale co tam! prawo je prawem. niech się wstydzi ten co wali w ryj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM PRAWDY
JA UDERZYłAM W TWARZ swojego faceta, jak sobie głupie zarty robił..i powiedział/...ruchne se Twoja kolezanke..(bo akurat pokazywałam mu zdjecia jej)...moim zdaniem zasłuzył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szukasz PRAWDY
czy 'sprawiedliwości'? Bo z prawdą to jest tak, że możesz jeszcze długo szukać, a 'sprawiedliwość' to możesz wymierzyć od razu. Taka różnica. Jak sięgam pamięcią, a głowę mam sprawną, bo mnie nikt po niej nie napierdala, to se przypominam: 'lubię szmacić moją dziewczynę', topik w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogogogogoogjdjdjdavav
nie umie??? piszesz o nim czy o sobie...niecierpie takich zjadaczy....ze niby niechcacy...pisze sie nie umiem do ch............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cóż to za zamieszanie
znowu, czas skończyć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×