Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lejla Desperatka

Mam poważny problem /

Polecane posty

Gość Lejla Desperatka

Witam Was Drogie Kafeterianki, mam nadzieję, że potraktujecie mój problem poważnie i choć jedna osob odpowie coś pasującego do tematu. Otóż jestem z Chłopakiem już od ponad roku. Od jakiegoś czasu Jego Penis ma nieprzyjemny zapach i gdy tylko go dotknę, to jest prawie cały mokry. I teraz moje pytania: czy jest to coś poważnego i czy powinien iść do lekarza? Jeśli tak, to jak mu o tym delikatnie powiedzieć? Nie chcę Go urazić, mówiąc mu że Jego penis "śmierdzi". Błagam Was - pomóżcie i potraktujcie mnie poważnie. Pozdrawiam, Zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to caly? Chyba tylko na czybku, co?Jak smierdzi to:a) chlopak zapomina sie umycb)ma grzybicęPrzyjmowal ostatnio jakies leki, antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! bez urazy ale myslisz ze twoja cipka ładnie pachnie? nawet juz po godzinie? zwłaszcza jak sie spocisz i chociaz z raz wysikasz? a więc po pierwsze: kup mu płyn do higieny intymnej, taki jak Ty zapewne uzywasz! sam taki mam i mam wrazenie ze dłuzej jestem \"tam\" świeży! a po drugie jesli np idzie do ubikacji a wie ze bedzie francuz niech po sikaniu obmyje interes pod zlewem, ja tak przynajmniej robie :P i nigdy moja ukochana nie marudziła ze coś nie tak! a to ze jest mokry to zupełnie naturalne zjawisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ona pisze, że dopiero od pewnego czasu tak jest....myslisz, że chlopak spoczął na laurach i przestal sie myc?:DMoj ex mial grzyba na czlonku, bo dlugotrwale leczyl sie antybiotykami na żołade. Wtedy nie wiedzialam nawet, co to jest i że tego nie widać, tylko zwyczajnie smierdzi takim filetem z mintaja.:oLekarz mu powiedzial, że to prawdopodobnie od tego, albo od jakiejś nosicielki......Dodam, że nosicielka nie bylam ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie teraz pozdro powaznie nastraszyłas... mowisz ze tego grzyba w ogole nie widac? niby u mnie wszystko jest Ok ale.... troche sie schizuje czy nie zaraże czyms mojej ukochanej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego chlopaka penis tez... ze tak powiem... smierdzi... A do _FIGO-FAGO_: a co do mojej pzynajmniej c*pki to mowi ze fajnie pachnie:P No a wracajac do tego smrodu... Chyba poprostu zapomnial sie umyc:P Bo u mnie bylo tak ostatnim razem, wiec nie moge powiedziec ze \'ciagle\', bo tylko raz. A u Ciebie? Ile razy sie to powtorzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invisible a wieć zrób taki mały test..... powiedzmy w dni płodne co jest tak więcej śluzu po całym dniu jak wrócisz z pracy wez tak trochę na palec i powąchaj! :P zobaczysz czy to jest przyjemny zapach. wali tak samo jak spocone jajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, to tez ważne, czy zdarza sie, ze nic nie smierdzi, czy też śmierdzi permementnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla Desperatka
To trwa jakieś 2-3 miesiące. I wcale nie czuje tego tylko podczas "robienia loda", ale nawet jak zdejmie majtki... Używam płynu Lactacyd Femina - powinien być dobry też da Niego? Kuracji antybiotykowej nie miał na pewno, więc to nie od tego. Jego penis jest cały mokry. Z czubka wydobywa się jakaś ciecz o nieprzyjemnym zapachu. Jest jej bardzo dużo i po paru sekundach cały członek jest mokry i śliski. Pytałam Go czy ostatnio coś go nie boli, szczypie czy tam piecze i twierdzi, że nie. Sama już nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuu, powinien iść do urologa szybko, nieciekawie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla Desperatka
Ten zapach jest nawet zaraz po kąpieli. Kiedyś powiedziałam mu, że zrobie mu loda pod prysznicem i to samo było :/. Umyłam mu najpierw porządnie samą wodą i odrobinką żelu pod prysznic. Nic nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhhhhhhhh
bleh... i mimo wszystko robisz mu loda? teraz pewnie już masz grzybice jamy ustnej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę wiedzieć ile Ty masz lat? dziewczyno... to chyba kazdy wie ze jak sie facet podnieci to mu troche wycieka! przynajmniej w 90% tak jest! a myslisz ze dlaczego dziewczyny zachodzą stosując przerywany stosunek? a im bardziej facet ma ochotę i im bardziej mu stoi to tez tego \"płynu\" jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_FIGO-FAGO_ -> no dobra, ale ja przed kazdym blizszym spotkaniem z Nim sie myje, a szczegolnie wlasnie tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla Desperatka
pozdro600 tylko powiedz mi jak ja mam mu to powiedzieć :/? Już próbowałam mu mówić, że u mężczyzn często tak jest, że nie ma żadnych objawów takich jak ból czy pieczenie, a możliwa jest jakaś choroba, ale nie załapał. Później powiedziałam mu, że czytałam sobie o tym, że tego śluzu powinno być mniej i też nic. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no.. jak juz pod prysznicem jechało od niego to faktycznie musi być jakiś chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miec wrecz syfa
czy on sam nic nie zauwazyl? Koniecznie powiedz mu,zeby poszedl do lekarza!!1 Wstyd tu jest nie na miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz, że on nie czuje tego zapachu?Kurcze, ja zawsze mialam takie relacje z facetami, że wprost bym powiedziala: sluchaj kochanie, ale troche siurek Ci brzydko pachnie, nawet świezo po umyciu i wydaje mi sie, że to może byc jakas infekcja....Nie możesz tak? To ludzkie i dla Waszego wspolnego dobra.Samo nie przejdzie, nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gornik z krakowa -> co tak ostro??? _FIGO-FAGO_ nikogo nie obraza i sie tak nie wyraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invisible dobra dobra.... wierzę :) bo fakt! czysciutka i świeżutka cipka ma przyjemny zapach :D ale taka \"noszona\" kilka godzin to juz..... uuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla Desperatka
Figo Fago mam lat 25 i wiem dobrze co się dzieje podczas podniecenia. Sęk w tym, że tej wydzieliny nie powinno być tak dużo, a przede wszystkim i nie powinna mieć zapachu. Oralnie nie bawimy się już jakiś czas. To było na początku jego "choroby", bo myślałam, że może to przez to że mył się dwie godziny przed, a nie zaraz przed stosunkiem. Nie oceniajcie mnie tylko pomożcie choć troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla Desperatka
Dziękuje Wam za pomoc :). Powiem mu to jak najszybciej, skoro mówicie że to może być jakaś poważniejsza infekcja. Zdrowie jest w końcu najważniejsze... Dzięki raz jeszcze i miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc to na bank jest jakaś choroba! moj kolega miał zapalenie cewki moczowej to tez mu ostro smierdziało i leciała wrecz jakby ropa :O a w ogole go to nie bolało ani nic... samo nie przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_FIGO-FAGO_ -> no wiem, ale ja wlasnie o tym mysle dlatego sie myje przed;) Lejla Desperatka -> poprostu musisz mu o tym powiedziec. Niech idzie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeeeeee
on pewnie ma jakas weneryczna,powiedz mu otwarcie o tym co zauwazylas,a do figo fago-sluz wcale nie smierdzi ,nie raz wachałam,smierdzi to co zbiera sie miedzy wargami sromowymi czyli tak jak u was-mastka,potocznie zwana serem,to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze wizyte u lekarza
jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra! przyznaje! aż taki obeznany w temacie smrodów z muszelki nie jestem ale nie raz natrafiłem na takie białe ciągnące co przyjemne w zapachu nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla Desperatka
To jeszcze jedno pytanie. Skąd mu się to wzięło skoro ja na pewno jestem zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nawet gdyby zebralo sie tutaj stado przepelnionych dobrymi checiami absolwentow medycyny to ni chuuja nie rozwiazaliby (niestety) Twojego probelmu, w takich sytuacjach jak dzika slusznie zauywazyla, nalezy szczerze porozmiawiac( ludzie dlaczego wy boicie sie \'w lozku\' szczerze gadac-to tak ogolnie for ewrybadi;) ), apotem udac sie najlepiej RAZEM do odopwiedniego lekarza, mozliwe ze, o ile jest to faktycznie jakies chorobsko, tez bedziesz musiala jakies leki przyjmowac, nie pryszczyc sie, jak smierdzi to gadac, a co!:classic_cool:🖐️ tez bys chciala jakby ci spod pachy walilo (np. w trakcie przytulania) zeby Twoj men milczal?:classic_cool: miast zwrocic uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzieeeeeeeeee -> \"smierdzi to co zbiera sie miedzy wargami sromowymi\" to to nie jest ten sluz? Kurcze, sama jestem kobieta i nie wiem:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×