Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juszta

Dlaczego nie chcą wyrobuć mi NIP-u???

Polecane posty

Gość juszta

Składałam wniosek o NIP, jednak druk został odesłany, gdyż jak jakiś urzędnik stwierdził nie ma na nim danych pracodawcy. Składając wniosek dowiadywałam się, czy pole to ma być wypełnione (będę pracowała dla wielu firm, nie mam pracodawcy) upewniono mnie, że NIE jest to konieczne. Po miesiącu oczekiwania, druk powrócił. Może ktoś się orientuje dlaczego tak się dzieje, i czy mam jakąkolwiek możliwość otrzymania NIP-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssss
z tego co wiem to kiedyś mozna było samemu wyrobić, bez pieczatki praodawcy, ale teraz musi ona być, mi w urzędzie powiedzieli ze ma yć i koniec. może trzeba np dołączyć jakiś druk ze pracujesz jako wolny strzelec, nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shawidha
ja musialam wyrobic nip jak rejestrowalam sie w UP i przeciez wtedy nie pracowalam, a wydali mi... cos kreca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ininis
głupi przepis urzędu skarbowego, musi być pieczątka pracodawcy lub urzędu pracy inaczej nie wyrobią, dobry sposób to poprosić kogoś znajomego który ma firmę żeby przybił pieczątke i po krzyku , nie ma żadnej weryfikacji i żadnych konsekwencji, sama z tego nieraz korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×