Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka__sobie

Jak ja Wam zazdroszczę................

Polecane posty

Gość taka__sobie

...że macie partnera. Właściwie to wszystko, co chciałam napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie mumia
nie dołuj się, tylko otwórz oczy, moze on jest niedaleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka__sobie
Nie było, nie ma i nie będzie. Jest tylko Okocim i mole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Może nie do końca jest czego zazdrościć. Bycie samotnym też ma swoje dobre strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na przykład jakie
? Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry zjazd na ręcznym
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona wygląda
kurcze jak czasem popatrzę na swojego męża to wolałabym samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Atak:) kobietki ale dołujecie:( czyżby zbiorowy atak zespołu napięcia przedmieś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka__sobie
Mniami - nie wiem, ale polecam czekolade z nadzieniem kokososwym. Pieprze diete, zjem całą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Zwyczajnie, można na wiele sobie pozwolić. Cieszyć się wolnością. Będąc w parze zawsze trzeba się liczyć że prędzej czy później trzeba będzie pójść na kompromis. Dobre jest też dla ludzi cierpiących na "wyrzuty sumienia" po zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze dodam że - bycie w związku jest wspaniałe i cudowne przez pierwsze dwa miesiące- kiedy to para jest niesiona tym uczuciem ......potem zaczyna sie rutyna, siedzenie przed telewizorem, ludzie przestają podgrzewać uczucie- bo i po co ? nie są sami- to najważniejsze- mamy siebie nie trzeba się starac Kurcze podobno miłość to choroba psychiczna która trwa od roku do 2 lat potem to już przyzwyczajenie. A jeśli moja droga źle ci z tym to Wyjdź do ludzi , poznawaj ich:) Najgorzej jest siedzieć i pisać - łojezu jak mi jest źle Źle Ci - to działaj kobitko- trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
latwo powiedziec ..wyjdz do ludzi...i co ? ma ich zaczepiac na ulicy ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma znajomych z ktorymi moze zrobic wypadzik na miasto .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet i to mnie przeraża ale spoko- też mam ustawe z boku klawiatury- żeby nie było że się nie ucze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
ja mam , ale same "sparowane" osoby ... nie lubie byc 5 kolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T554
"Bycie samotnym też ma swoje dobre strony." ta, ciekawe jakie, zwlaszcza po dlugim okresie samotnosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
po prostu osoby ktore maja partnera / partnerke nie wiedza jak jest jak czlowiek jest sam ... nie oszukujmy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie uważam ze napewno szybciej się kogoś pozna jak wyjdzie z domu- a jesli same sparowane osoby- mialabym to gdzies - wychodzisz bedac na piwku albo w jakims klubie latwo by ktos do ciebie podszedl, porozmawial, drinka postawil:) tak sie zaczyna znajomosć:) a nie w domciu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
mniami , nie wiem jak u Ciebie ,ale u mnie jak laska pojdzie sama na piwko ,czy do klubu , to moze liczyc owszem ,ale raczej na szybki numerek ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście mówiłam żebyś szla z tymi \"sparowanymi\" znajomymi na piwko lub do klubu - Zasada jest taka bierzemy z życia jak najwięcej i ciśniemy jak najmocniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
tiaaa, tylko (wiem ze marudze ;)) ) moi sparowani znajomi wola zostac w domu ... np. na domowce ... a nie ruszac w miasto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
nawet wakacje bede miala samotne :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko topiku : 1. Faktycznie, powinnaś wychodzić do lokali. Ale nie sam. Najlepiej z jedną koleżanką. Jak facet wpadnie woko to spoglądaj na niego , niech widzi. 2. Tylko nie róbcie paru rzeczy ; ! patrzenie się non stop z wiecznym usmiechnieciem i jak spojrzycie to nie chichoczcie zaraz na cały kolal po paru słowach będących następstwem nawiązania z nim kontaktu wzrokowego. 3. Jesli po kontakcie zwrokowym schowa swój wzrok to może śwaidczyć o onieśmieleniu, co nie musi być równoznaczne z niesmiałościa. 4 Jedni faceci przysiadają sie od razu, drudzy upatrują sobie i robią to przy innej okazji. 5. Nie wybieraj mega-knajp dyskotekowych, ale takie gdzie będzie jakiekolwiek prawdopodobieństwo trafienia później na te same osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
a pozniej kaz temu facetowi sie wylegitymowac i przyniesc na kolejne spotkanie zaswiadczenie z usc o stanie cywilnym ;) .:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ja tez już takie byki strzelam .....łojezusie;) no ciekawe---- > moja droga to bierzesz koleżanki - te sparowane- bez facetów na babski wieczor!!!!!!!!!!suuuuuuuupeeeeeeeeerrrrrrrr imprezka- koleżanki sparowane pewnie też się ucieszą , że choć na chwilkę będą mogły się oderwać od tych swoich samców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×