Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka__sobie

Jak ja Wam zazdroszczę................

Polecane posty

\"nawet wakacje bede miala samotne \" po paru latach idzie sie przyzwyczaic :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście---> wiesz błędy w życiu czasem się zdarzają no ale trzeba się starać i szukać........na pierwszym spotkaniu nie zauważysz- choc są sposoby np. ślad po obrączce, albo sprawdz jak tam tyly jego samochodu wygladaja:) generalnie polecana przezemnie metoda: prob i bledow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" sprawdz jak tam tyly jego samochodu wygladaja\" od razu zakladasz, ze facet musi miec samochod? dobra jestes 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie : próby i błędy Bez tego sie nie obejdzie. Ale one dają dużo lekcji i dzięki temu sprawiają ze dalsze działania mogą być efektywniejsze. Nie tylko doświadczenia pozytywne są drogą do celu (dlatego obawianie się porażek nie może stanowić uzasadnienia bierności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hybner- ja nic nie zakładam poprostu mówię jak można sprawdzić czy facet jest mężaty, dzieciaty- na pierwszej randce spłycasz i postaraj się czytać ze zrozumieniem a dopiero pozniej komentuj ps masz jakis kompleks braku samochodu ze tak cie to ruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami : Kobiety czesto potrafią materialistycznie wartościowac facetów. Czym bliżej 30-ki, tym częstszy jest taki system wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ja się poprostu niesamowicie wqrwiam jak ktoś mi wkłada w usta słowa których nie powiedzialam a jesli ktos ma chore kompleksy z tego powodu- no to jest mi bardzo przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami : Nie wkładam ich w twoje usta. Ja tylko podałem teze ogólną w kontekście cudzej wypowiedzi na tym topiku (ps: do twoich rówieśniczek ona jeszcze się nie tyczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok facet wiem ze nie do mnie to bylo ale hybner a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a facet i jeśli o mnie w tej kwestii to wyznaję zasadę ze jesli w zyciu liczysz na kogos to licz na siebie - tak samo z podejsciem do pieniedzy....ja sama na swoj tylek zarobie ..a jak bede miala sie zenic z facetem - od razu przed slubem intercyza- zeby zadnych watpliwosci nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopo
O ile znajdziesz jakiegoś faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy nicku- masz rację ja nie szukam facetów - oni sami mnie znajdują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopo
😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrość szkodzi
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×