Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Victorias Secret

VictoriasSecret

Polecane posty

Czy jest gdzieś w Polsce sklep z ciuchami i kosmetykami VictoriasSecret? Kiedyś kumpela przywiozła mi z USA perfumy tej firmy i byly cudowne, ich ciuchy tez są extra, ale czy w Polsce mozna je kupić? Mieszkam w Poznaniu i tutaj nie widzialam ich sklepu. Prosze o pomoc. A to ich stronka i cudne bluzeczki itd.: http://www.victoriassecret.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jest sporo rzeczy tej firmy, jesli interesuje cie taka mozliwosc zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam pomarańczki
niestety nie ma podobno w ogóle nie ma w Europie żadnego sklepu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamedd
Nawet w stanach nie ma sklepu VS z ciuchami. W sklepie jest tylko bielizna, kosmetyki i perfumy, a ciuchy mozna tylko przez intenret kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________Ouch-------------
Mozesz zamowic online - wysylaja za granice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę?! A niby dlaczego? Przecież to super ciuchy i kosmetyki i bardzo modne! A może ktoś jeszcze ma jakieś informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście fajne ciuszki, można się wręcz uzależnić. Trzeba jednak uważać na rozmiary bo amerykańskie są zawsze o jeden większe niż polskie. Ja zamawiam na sprawdzonej przeze mnie polskiej stronie www.victoriassecret.grafix2.pl bo gdybym miała je ściągać z USA musiałabym dwa razy tyle dopłacić za cło i podatek do ceny ciuszka. Trochę długo się czeka ale to samo jest jak się zamawia w Victorii więc wolę już ryzykować na własnym podwórku, zwłaszcza że zawsze można liczyć na jakiś rabacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. A tak swoja drogą, to nie zastanawiałyście się dlaczego nie ma jeszcze tego sklepu w Polsce? Przecież w każdym duzym miescie jest masa centrów handlowych, wiec dlaczego nikt nie wpadł by otworzyc sklep z ciuchami i kosmetykami Victoria\'s Secret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu go nie ma? Głupi pytanie.. Są to bardzo drogie ciuszki, jedna bluzka kosztuje ok 200zł.. Mysliscie ze Polaków było by stać na kilka takich bluzeczek? hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatch
No nie wiem, t-shirty są już nawet za 30 zl, wiec nie przesadzajmy, ze takie drogie. To w ogole nie jest argument. Jest w Polsce cala masa sklepow, w ktorych sa kosmiczne ceny i jakos są i maja się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usasklep
Witam, Posrednicze w sprzedazy wszystkich artykulow Victoria's Secret dostepnych na www.victoriassecret.com Wyszukujac towaru na stronie prosze zwrocic uwage na link Catalog Quick Order w lewym dolnym rogu. Znajdziecie tam Panstwo dodatkowa oferte katalogowa. Po kliknieciu na zdjecie otrzymacie szczegolowy opis i cene. Koszt dla kupujacego to cena ze strony internetowej + 50zl od sztuki. Czas oczekiwania okolo 2 tygodnie. Aukcje Allegro http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9780625 Pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czym sie tak
zachwycacie. mam dostep do ubran i kosmetykow vs i nie jest to nic szczegolnego poza faktem, ze nie ma ich w Polsce i moze to tak dziala. kosmetyki sa dosc dobrej jakosc i mozna je kupic w Europie bez wiekszego problemu chocby w Anglii. jesli chodzi o ubrania to nie sa warte swojej ceny. roznia sie bardzo od zdjec katalogowych i warto kupowac tylko bielizne, ktora dostepna jest w sklepach. reszta niestety porodukowana w Chinach i Malezji nie jest zbyt rewelacyjna. jest wiele innych marek, za ktore warto zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia1234456
a ja je lubie, zawsze sa u nich sukienki, dopasowane, blyszczace, matowe, jakie tylko chce, a w sklepach? Mango zara, nie sa az tak indywidualne i zawsze tylko maja to na co jest modowy bum. Z vs zawsze cos dostane, na wesela, imprezy, uroczystosci, niektore rzeczy mam kilka lat a sa jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×