Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ballada

Antyperspiranty-błagam o pomoc!

Polecane posty

Gość ballada

Kochane dziewczyny,bardzo proszę o waszą opinie na temat antyperspirantów,który(lub które) są wg was najlepsze? te których ja do tej pory używałam chroniły tak do 20stu stopni,ale przy wyższej temperaturze wszystkie mi wymiękają.Zimą to jeszcze pół biedy,ale przy takich upałach (co będzie latem?) to niestety... co polecacie? bardzo proszę o wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ja
to masz [problem kobieto taki jak ja :( antidrial jest skuteczny ale jak wszytsko am swoje minusy , piecze w swiezo ogolonbe pachy i po jakims czasie rpzesataje dzialac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie próbujcie zieniać natury.Pocenie się to rzecz naturalna.Nie uzywajcie środków,które zachamują całkowicie pocenie,to jest nienormalne.Człowiek ma po to gruczoły potowe,żeby poprzez pot wydalać z organizmu toksyny.Nie jestem broń Boże przeciwniczką dezotorantów,jestem ich zwolenniczką,ale trych,które niweluj przykry zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z pomarancza
!! to jakby chciec wogóle nie sikać albo nie rpbić kupy - ze tak konkretnie powiem! pocenie ma czemuś służyć i nie można go eliminiować! przeciez te wszystkie antiperspiranty w konsekwencji moga prowadzic do nowotworów bo bolkują gruczoły potowe! dziewczyny opanujcie sie ! jak najbardziej polecam zeby stosowac pod paszki, ale bez przesadyzmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymasek na twarzy
jua uzwam dwoch antyperspirantow..... uwazam ze sa genialne... oczywiscie nie ma rzeczy idealnych ale ja ich uzywam i wg mnie sa bardzo dobre... przetestowalam juz chyba ze 100... i wybralam dove w sztyfcie, nie brudzi, nie uwalnia przykrego zapachu i czlowiek mniej sie poci..... a drugi to lejdi spitstikrózowy.... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwaśna pomarańcza co racja, to racja :-) Pozdrawiam. ja używam rexony w sprayu i nie narzekam (aloe vera chyba mi najlepiej pasuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×