Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

godnapraca

Współpraca - teren całego kraju

Polecane posty

Witam. Poszukuję osób chętnych do współpracy. Praca na umowę - zlecenie, lub własna działalność gospodarcza. Wynagrodzenie w formie prowizyjnej, dla zangażowanych sięgające kilku tys zł. Idealna praca jako dodatkowa dla osób już zatrudnionych na umowę o pracę, lub dla studentów. Tylko poważne oferty: godnapraca@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka to firma
podaj nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale niestety nie zostałem upoważniony, by podawać dane firmy na Forum. Jeśli dojdzie między nami do rozmowy, to na pewno wszystko dokładnie wyjaśnię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to w każdym razie nic związane z Amway, FM, czy innymi tego typu wynalazkami. Nic nie musisz kupować, ani nic sprzedawać. ZERO własnego wkładu finansowego. Potrzebne jest tylko zaangażowanie osobiste i chęć pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema
Pierdoły typu - łańcuszki itp, itd "Nie zostałem upoważniony" - Srety - tety - pierdety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się postaraj
o upoważnienie- pajacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ufasz - nie musisz reagować. Ja Ciebie nie obrażam, więc nie życzę sobie takich słów w moim kierunku. Akurat osób o takim poziomie jak autor powyższego tekstu mi do współpracy nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś uważniej czytał/a, to napisałem, że nie trzeba żadnego wkładu finansowego, więc można łatwo wydedukować, że nie chodzi o żaden łańcuszek, czy tego typu rzeczy. Nawet nie zadałeś/aś sobie trudu, żeby sprawdzić o co chodzi, tylko od razu atakujesz. Stawiam sprawę uczciwie: kto chce pracy, to praca jest i wcale nie trzeba wyjeżdżać na wyspy. Wystarczy tylko odrobina chęci i własnej inicjatywy w tym kierunku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warunki współpracy - czytaj powyżej: umowa - zlecenie, lub własna działalność gospodarcza. Zarobki - czytaj powyżej: wynagrodzenie prowizyjne, a wysokość zarobków może sięgać kilku, a nawet kilkunastu tys. złotych, to wszystko zależy od własnego zaangażowania. Myślę, że resztę szczegółów mogę podać zainteresowanym na e-mail. W dzisiejszych czasach tego typu zapytanie nic nie kosztuje, więc nie widzę tu żadnego problemu. Ja nie mam nic do ukrycia i jak napisałem wcześniej, staram się grać uczciwie. A faktem jest, że jeśli podałbym nazwę firmy, to i tak niewiele by to dało, a nie mam takich mocodawstw. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nagiej Prawdy: Proponuję, abyś napisał do mnie na e-mail swoje namiary (gg, skype), to porozmawiamy i wtedy rozwieje Ci wszelkie niejasności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś coś proponuje i jest to OK to po co to ukrywać przesyłać tylko mailem itd może ktoś potrzebuje nasze adresy mailowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chyba wyraźnie napisałem, że nic nie trzeba kupować i sprzedawać, czyż nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku.... Ty chyba mylisz pojęcia i okoliczności. Ja nie nakłaniam, by się ktoś zgodził, a napisałem, że szczegóły podam w e-mailu. Ciekawe, jaki masz cel, by bruździć mi w wątku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naga Prawda - facet nie ściemnia i nie gada głupot. Podał maila i gg napisz i zobacz. ja już wiem że to nie oszust. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja chyba ide rodzić a wy se biznesujcie tylko zostawcie troche kasy dla mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naga Prawdo.... firma się nigdzie nie ukrywa, napisz do mnie, a podam CI wszelkie szczegóły, łącznie ze stroną www firmy, czy to takie trudne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga F
godna praca czy mogę prosić o szczegóły ?moj e mail: faga@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
prosze o szczegóły agaostrow@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag.poczta
ja również poproszę o szczegóły na maila- z góry dzieki ;-) ag.poczta@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×