Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leila*

Piękniejemy na lato - kto się przyłączy?

Polecane posty

Mój nie taki znowu pomyślny. Bo się uczyłam jak szatan, a u mnie jest tak, że hm... chyba wam już tłumaczyłam :D po nauce czekoladka :/ (No wiem, wstyd, ech, ale wierze że jutro będzie lepiej;) ) W ogóle postanowiłam zainwestować w hula hop. Podobno rewelacje robi z talią, której ja nie mam prawie, bo jestem typowym \"jabłuszkiem\". Na brzuszek też baardzo dobre są ćwiczenia pani Tamilee Webb z serii \"ja chcę mieć taki...\" Wystarcza 15 minut dziennie. No ale w te upały straaasznie mi się nie chce wykonywać ćwiczeń :( już wolę to hula hop, można przy tym telewizję oglądać, no i później ładnie człowiek bioderkami kręci ;) Dziewczyny, a co nosicie w te upały? Ja nie cierpię szortów :/ Jakoś nie udaje mi się znaleźć ani jednej pary, w których bym nie wyglądała jak własna babcia... Za to mam 12 spódnic :D Tylko większość jest zimowa :/ i tylko 3 jako tako się na lato nadają. Będę musiała poszukać w sklepach czegoś na lato (choć szczerze mówiąc nie wiem kiedy znajdę czas ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze rybaczki i dlugie spodnie:/ jakos spodnic nie lubie choc ostatnio zainwestowalam w mini:d zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze nie pisalam ale mialam zamieszanie z okazji urodzin kolezankcie -przygotowywalam impreze no i efekcie znow przesadzilam ze slodyczami :-/ no i z alkoholem tez. Dzis sie przez caly dzien lecze z kaca..no ale w efekcie zjadlam tylko 2 kanapki na sniadanie i troche owocow potem-dzien zaliczam do udanym. Mam nadzije ze pierszy dzien pomyslnego okresu :) bo przyznam ze u mnie najtrudniej jest zaczac..po 1/2 dniach jedzenia niewielkich ilosci, zeladek mi sie kurczy i rownoczesnie przechodzi ochota na slodycze. I to w sumie najwyzszy czas, bo rozroslam sie jak nigdy :/ co do upalow to ja uwielbiam sukienki-mam 2 super przewiewne i w czasie takich upalow non stop w nich chodze :) przy okazji czuje sie kobieco.. mi hula hop nie wychodzi-jestem wierna tradycyjnym brzuszkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzis zjadłam arbuza, 2 jabłka i 2 kromki razowego chleba. To ma mi starczyć do godziny 16. A tak to woda, plusz, kawa. Do pracy przyjechałam na rowerze. Zaczłam też smarowc się kremem do pielengnacji biustu mam nadzeije ze troszke zadziała. Kiedys miałam z firmy eveline i powiem wam że byłam zadowolona. A co do sukienek to też je lubie mini też ale teraz nie moge sobie na nie pozwolic z względu na moje nogi. Ale mam nadzieje ze do lata bede mogla sie stroić śmialo w mini. Ogólnie nosze takie do kolan i spodnie rybaczki. 🌼 Teraz rozglądam sie a strojem kompielowym i jak chudne to pewnie bede mogla swobodnie pokazac sie na plaży. Ale trzeba wiele pracy jeszcze włożyć w swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Gdzie sie podziewacie Ja trzymam sie oki jem mniej i żołądek mi sie troszke skurczył. Wczoraj nawet poćwiczyłam sporo brzuszki i na nogi. Dzis w pracy 2 jabłka i 2 kanapki z razowym. A na obiad nie wiem musze sie zastanowić. No i połykam spore ilości woby mineralnej. Czuje sie juz troszke szczuplejsza przez te 3 dni. A co do urody zamówiłam sobie dziś Peeling wyszczuplajacy z YVES ROCHER- moze ktoś juz go stosował i powie mi czy daje efekty. Jestem pozytywnie nastawiona a co u Was. 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze koniec naszego topiku. Jak ktos ma taki słomiany zapał to trudno sama do siebie nie bede pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mam nadzieje, ze nie koniec...bo ja patrze w lustro i sama sie boje ! Wstyd sie przyznac, ale ostatnio zaniedbuje depilacje nog, no bo nie ma po prostu kiedy (zaganiana jestem jak nie wiem co...), pozatym na brzuszku oponka...W sobote ide na basen, bez dwoch zdan...ale najbardziej zalezy mi na oczyszczeniu organizmu, pojawiaja mi sie ciagle jakies krostki, zaskorniki, wiem ze to od zlego zywienia, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie i zapraszam do wspólnej walki. Ja dzis sie troszke rozkręciłam własnie jestem po brzuszkach, prysznicu pod którym wymasowałam sie szorstką myjką, wtarłam krem na brzuch i pośladki. Odnalazłam taki mały sprzęt na rolka do masarzu i też sie wymasowałm. Żeby choc w połowie jak dzis moje ciało był wypielengnowane na codzień to by było super. Ankaja dopinguje Ci i trzymam kciuki za Twój zapał by nie zgasł tylko wzrastał. Nie ma sie co wstydzic tylko brac do roboty i z dnia na dzien być coraz piękniejszą. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ten topik nie moze sie rozpasc bo ja musze wreszcie osiagnac swoja wymarzona sylwetke a od wczoraj nie pisalam bo niestety mnostwo nauki mialam:/ ale teraz spokojnie pije sobie zielona herbatke:) witam nowa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitali-27 dzieki za powitanie :) Ja tez zrobilam dzis pierwszy krok: paznkcie u stop, ktore naprawde wymagaly ju \"zrobienia\" :o A jutro biore sie za woskowanie. Niecierpie golic nog, bo jak zaczne, to juz konca nie ma.Wiec \"zapuszczam\" :D zeby moc w koncu wywoskowac i potem spokoj na jakis czas. Szukam jakichs info na temat depilacji cukrowej, ale poi co zadnych wiarygodnych zrodel czy o faktycznie takie dobre. Poki co: klade sie spac: pamietajcie: sen sluzy urodzie ;) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, chwilowo nie piszę, bo się zatrułam... :( Leżę w łóżku i umieram. Dzisiaj nie jadałam dosłownie nic :/ Jutro muszę iść na zajęcia, więc modle się tylko, żeby przez noc mi się choć trochę poprawiło. Zapewne przez te dwa dni niejedzenia schudnę trochę, ale nie czarujmy się - zejdzie ze mnie sama woda. Zdecydowanie nie taki efekt chcę osiągnąć... Oczywiście o ćwiczeniach nie ma mowy... :/ Odezwę się znowu, jak trochę mi się polepszy. Trzymajcie się :) ps. Jeszcze przed tym koszmarnym zatruciem posmarowałam buzię samoopalaczem i jestem pod wrażeniem ;) Czuję się jak z krzyża zdjęta, ale tak nie wyglądam. Na twarzy mam zdrową opaleniznę. Przeczytałam kiedyś, że jeśli wracasz z imprezy w takim stanie, że możesz jeszcze w miarę równo nakładać samoopalacz, to zrób to.. Następnego dnia nię będzie widać skutków imprezowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzis z rana do pracy na rowerku. Wszystkim dziecią życze wszystkiego naj. ❤️ ❤️ [ serce] Ja mam te dzidzie ma 3 latka dziewczynka. Dzis musze jej kupic prezent i ma to byc samochód dla lalek wiec mam zadanie bojowe po pracy. Ale na rowerze szybko obskocze sklepy zabawkowe. Wczoraj wieczorem nie skusiłam sie i nie podjadałam. W pracy jabłko i kanapka jak zwykle. Teraz pije plusza. Mam nadzieje ze bedzie nas wiecej, że nie tylko ja do lata chce poprawic swoją figure i wygląd, ze jeszcze ktos sie dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. długo nic nie pisałam, jakoś tak brak czasu :-). Ja osobiście w ostatnim czasie miałam małego doła z powodu swojego wyglądu. Sama dla siebie byłam nieatrakcyjna, patrzę w lustro i widzę paskudę:-( Ale ostatnio powolutku zaczyna się to zmieniać. Może to wiosna? Aż chce się coś dla siebie zrobić, i patrząc w lustro nie widzę jakoś tej paskudy co jeszcze kilka tyg. temu. A tak wogóle to miałam wczoraj urodziny i jutro jadę na zakupy, trzeba zaszaleć. Kto w końcu będzie wiedział jaki prezent mi kupić jak nie ja sama:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! No to ja sie od razu zwierzam z kilku grzechow: obiecalam sobie pic rano wode z cytryna, a tu klops, calkiem o tym zapomnialam :( Co gorsza, zapomnialam wziasc wode wogole ze soba, a chialabym pic przynajmniej te 1,5 litra dziennie...Nie wierze w odchudzanie powstale z utraty wody...mnie wogole nawet nie az tak bardzo zalezy zeby zrzucic te kilogramy, tylko zeby je \"przerobic\" na miesnie. Bo poki co zauwazylam, ze jak zrzuce te 3 kg to zrzucam glownie z biustu :( a tylek i uda (moje trudne strefy) jakie byly takie sa... Wiec jutro krok nastepny : basen! Juhu! Przyjemne z pozytecznym :) Leila 🌼 szybkiego powrotu do zdrowia Vitali-27 🌼 jak sie podobal prezent malej? myszka 🌼 spoznione ale szczere: wszystkieho naj...z okazji urodzin! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzisiaj trochę lepiej się czuję :) Zjadłam odrobinę chudej zupki, ale mnie troszkę zemdliło... Więc nadal głoduję... Ech, nigdy w życiu nie przypuszczałam, że kiedykolwiek spotka mnie coś takiego jak dwudniowa GŁODÓWKA (a swoja drogą ciekawa jestem co o tym sądzicie... moim zdaniem, człowiek nie powinien się za to brać bez opieki lekarza.) Czuję się strasznie słabo. vitali - nie martw się, że będziesz pisać tu sama :) W końcu ja założyłam ten wątek i tak szybko z niego nie zniknę ;) Ankaja -witamy :) tu masz trochę na temat depilacji cukrowej http://www.wizaz.pl/images/jkrawczyk/depilacja_cukrowa/ Tak szczerze mówiąc sama jakoś o tym wcześniej nie słyszałam. Mam od dwóch lat depilator i depiluję nim nawet pachy :D (jak mam czas, bo jak nie mam, to tradycyjnie golarką). myszka - cieszę się, że paskuda z lustra zniknęła. Ja nie mam problemu z moim ciałem jako takim, ale mam problem z brzuszkiem 😠 No i mam świra na punkcie naczynkowej cery... Wczoraj wieczorem wyskoczyły mi na linii żuchwy takie małe czerwone kropki :/ I ukazało się parę pajączków 😭. Wczoraj mi było wszystko jedno, bo chciałam tylko przeżyć :D ale dzisiaj jestem porządnie wnerwiona i zastanawiam się, czy do dermatologa się nie zapisać wcześniej niż planowałam. Jeszcze dodam tylko że dokonałam urodowego odkrycia ;) Kupiłam wodę w spryu, żeby nie podrażniać cery tonikami i powiem wam że to istny cud. (aqua vital sie nazywa, w Rossmanie kosztowała 7zl). Pory się zamykają, syfki znikają, buzia gładka... Na mnie to tak działa, ale czytałam też wypowiedzi dziewczyn na ten temat na forum i też są zachwycone :) Dla wszystkich dzieci 🌻 ;) Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wywoskowana jestem, a teraz sobie naloze samoopalacz, a co :p Chcialam Wam tylko zyczyc udanego weekendu, ja napisze dopiero w poniedzialek! No to 3majcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u was? Ja dzisiaj byłam na ślubie znajomych. Wzruszyłam się ;) Choroba na szczęście przeszła, więc jutro zajmę się na poważnie moim brzuszkiem. Zrobię ćwiczenia! Z samego rana! Potem pod prysznic i do nauki, żeby nie tracić czasu. Jestem trochę leniwa i muszę sobie organizować zajęcia, jeśli chcę zrobić to co mam do zrobienia... Jeśli mi wychodzi, to mam satysfakcję i jestem z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam napisałam sie sporo i mi sie internet wyłączył. Więc pisze jeszcze raz. Ja sie trzymam dość dobrze. W niedziele z jedzeniem przegiełam troszkę. Mojej dzidzi kupiłam samochód dla lalek i szczęśliwa strasznie. Leila zaciekawiłas mnie ta wodą moze wejde dzis do rosmmana i zobaze. Ćwiczę juz troszeczke więcej ale to wszystko jeszcze mało. Najbardziej to zależy mi by schudnąc z dwa kilo i ujedrnic ciało. No i moja zmora na udach to rozstępy po porodzie nie jest ich tak wiele ale mnie strasznie denerwują. Znacie jakieś sposoby na złagodzenie tego okropięństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja sobie poplywalam w sobote no i bylam na saunie, bylo super! Za to dzisiaj nie mam powodow do zadowolenia, moje wszystkie posilki skladaly sie glownie ze ...slodyczy..:( Wstyd mi. Tlumacze to brakiem czasu po prostu, bo mam teraz sporo na glowie.Nie mysle nawet o tym, co jem, nie mowiac o tym, ze nie chce mi sie poswiecac czasu na robienie np. salatek.. Co do mojego wygladu, to rzeczywiscie uslyszalam kilka komplementow, strasznie sie ciesze. Ja sie niestety po prostu z braku czasu \"zapuscilam\" musze przyznac, ze jestesmy juz z moim facetem kilka lat i jak sie tak zastanowie, to na poczatku zwiazku bylam zawsze zadbana i np. nie wyobrazalam sobie, zebym mogla mu sie pokazac bez make up-u. To bylo kiedys.A teraz?Jest mi to obojetne, wiem ze on mnie akceptuje w kazdej sytuacji i to jest super, ale mimo wszystko..nie chce tak. To jest taki killer dla zwiazku, moim zdaniem, jak facet cie widzi w jakichs barchanach, z tlustymi wlosami i kremem na pryszce to...:D To sie zdarza, ale oby jak najrzadziej.Ja sobie jeszcze obiecalam , ze zajme sie kompletowaniem garderoby, bo ostatnimi czasy wkladam to co po prostu jest czyste i w miare wyprasowane, nie chce mi sie myslec nad tym, jaka bizuteria, buty, kolory...A szkoda. Kiedys o tym myslalam, teraz: rzadko. Mam nadzieje ze trwacie w swoich postanowieniach, a ja wracam do nauki, tak jak Leila ucze sie programowo i jak mi sie ten plan uda zrealizowac, to mi to dobrze na psyche dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kupiłam sobie tą wode w areozolu nawet fajna. Zobaczymy jakie efekty będą. No i jakiś krem na rozstępy. Wczoraj sporo poćwiczyłan nogi i brzuszek. Dzis do pracy na rowerze. Co do jedzenie nie było najgorzej słodyczy zero. Załatwiłam sobie wolne na piątek więc jeszcze jutro i mam 4 dni wolne. W sobote jade na spoko imprezkę wiec chce wyglądać super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Widze, że znowusz jestem sama na tym forum. Wczoraj przesadziłam z jedzeniem miałam jakos straszny apetyt. Od dzis mam 4 dni wolne trosze wypoczne. Pozdrawiam gorąco ico u Was łychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze troszke i spadam do domciu. Teraz mam wolne więc mniej bede zaglądała w domu do komutera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja miałam gonitwę na uczelni i zero komputera przez kilka dni... No, ale dostałam dzisiaj 5 i dwie 4+ więc moje wysiłki zostały nagrodzone ;) Ćwiczyłam sobie callanetics, czyli ćwiczenia wzmacniająco-wyszczuplająco-wysmuklające ;) I miałam zakwasy przez dwa dni, dzisiaj to sobie znowu powtórzę. Można to sobie ściągnąć z eMulka lub zrobić ćwiczenia przedstawione tutaj: http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php. Naprawdę fajne, potem człowiek się czuje pełen energii :] Jeśli chodzi o moją dietę to jest raz dobrze raz źle.. Za bardzo nie mam czasu jeść zdrowo :( Wczoraj brat mi zrobił pyszny ryż z kurczakiem i warzywami, no i jem tony truskawek :) A tak żeby samej coś zrobić to trudnoo... A tak na marginesie, to dodajecie do piersi kurczaka smażonej na patelni cynamon? Mnie ktoś nauczył dodawać do ziół cynamonu i muszę powiedzieć, że to pyszne wychodzi :D Trzymajcie się dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę że topik zapowiada się na długotrwający i zdecydowane dziewczyny tutaj są, także się dołączę Ja już zgubiłam kg, ale pozostało mi zredukować cellulit, umięśnić brzuch, pupę, uda ... Chciałabym jeszcze zgubić 3 kg. Także jest sporo pracy ... Zamierzam codziennie uprawiać sport, jeść zdrowiej, masować się i biczować zimną wodą ... Dieta moja to głównie warzywa, owoce, białko ... Zobaczymy co z tego wyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestereotypowa - hahaha, topici na kafeterii żyją własnym życiem :) Z tego co zdążyłam zauważyć dziewczyny mogą pisać przez kilka dobrych tygodni, a potem nagle cisza :D Ale jak widzisz vitali zawsze coś tutaj napisze ;) Kurcze, ten cellulit cały mnie do szału doprowadza 😠. Wmasowuję w siebie to serum, ale czy to cokolwiek daje, to nie jestem do końca przekonana... ps. Zapomniałam napisać, że dzisiaj byłam pierwszy raz w nowych butach... Buty są na 10cm obcasie ;D, białe, zalotne i sexi :D Czułam się 100 razy bardziej kobieco niż w moich płaskich japonkach.... Ale póki co palce mam całe w plastrach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jak zgubic kilogramy w konkretnym miejscu? Mnie chodzi o miejsce pod posladkami, wydaje mi sie, ze zewszad mozna zgonic tkanke tluszczowa, ale stamtad ani rusz...😠 W najblizszym czasie musze do fryzjera...niestety. Chcialam zapuszczac wlosy, ale zauwazylam ze musze podciac koncowki, wole nieco krotsze ale zdrowo wygladajace, a nie takie porozdwajane... Co do jedzenia: nawet ok, ale mogloby byc wiecej surowych warzyw, owocow...poki co staram sie eliminowac mieso. Niestety koncze, bo tez nauka, nauka, nauka... 3majcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×