Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

malpeczka, juz niedługo niedośc, że poczuje ruchy to jeszcze zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy sami,moja mama ost byla u nas na wakacjach tak rozpiescila mężusia mojego ze az sie sam przyznal do tego.teraz mamy nie ma bo wrocilla do Polski wiec znowu tylko zona zostala do gotowania a ostatnio dwa dni z rzedu on gotowal ale i tak pozniej powiedzial ze z tesciowa lepiej. zycze nam wszystkim zeby ta ciaza szybciutko i bez zadnych problemow przeminela i zebysmy juz mialy to za soba wlacznie z porodem :D na kolacje mężuś zaproponowal mi chinską restauracje hmm... jedyne co bym stamtad zjadla to zupka ale co tam skusze sie w sumie dawno juz razem nigdzie oprocz bilarda nie bylismy. jutro USG pisze to po raz setny ale szczerze mowiac juz sie nie moge doczekac i dlatego wam tak truje wybaczcie mi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty idź koniecznie, potem bedzie dziecko, mnóstwo innych obowiązków i zajęći będziemy narzekały, że nigdzie nie wychodzimy ze swoimi mężami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Anted zapiekane lody??? a były zimne czy ciepłe?? zaintrygowało mnie to ale pewnie były pyszniutkie:) Co do tesciówki to wspólczuje:) ale moze jej sie zmieni...Moja na szczescie interesuje sie ale tylko tyle na ile jej pozwalam pech ze mieszkamy w jednym miescie ale i tak staram sie ogrnaiczac wizyty hehe Małpeczka gratuluje półmetka:) juz połowa za Toba...ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi u mnie 20tc zaczyna sie jutro a zobacz jakie mam odległe terminy porodu...Ciekawa jestem ktora z nas bedzie pierwsza...jak wiadomo w naturze nic nie wiadomo hehe Co do pogody to wróze ze jutro bedziecie miały w miare bo z mich obserwacji wynika ze to co jest u nas na drugi dzien przesuwa sie do polski..takze zobaczymy u nas raz pochmurno raz słoneczko ale jest znosnie.. Ruchy juz czuję codziennie a tak jak pisałam wczesniej zwłaszcza przy muzyce:) Sylwia heh mowiłam ze muzyka ktora male słyszy uspokoja..wiec Twoj synek bedzie miał pełne rece roboty jak male nie bedzie chciało spac;) Musze wynalesc jakas miła muzyke bo jak narazie to maluch słucha melodi z faktów hehe to jedyna powtarzajaca sie codziennie melodia:) Natimp zycze powodzenia..i poąłmania pióra,języka(niepotrzebne skreslic) ok lece pooglada taniec zgwiazdami moze małe moje tez potanczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaaaaabelll
czesc dziewczyny mam termin na 26 luty, mam pytanko mam 15 tydzien a moje piersi spia czy to normalne??? Chce karmic moje dziecko ale boje sie ze nic z tego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennny, te lody to zagadka tez dla mnie, w srodku zmrozone, a panierka jeszcze ciepława po zapieczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isaaabel, zaczern sie i zapraszamy na nasz topik mamusiu, i dopisz się do tabelki :) Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......28.01 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........22.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05...... ........29.02 9 luty tak mowia..21.....wlkp\\hiszp....4.05....9.02....dziewczynka lutowa mama ........31 .....pomorskie....12.05.............14.02. fruskawka............25.....wrocław.......16.05......... ....21.02 Neska33………………..33 …Tychy………….2.05……& #8230;……..09.02…chłopczyk paula1984kra......22.....kraków.............?........... ...23.02 malpeczka81.....26.....Gdynia.....29.04.....19.....05.02 ...chłopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak milo sie czyta o tych pysznych lodach. slyszalam ze dzidzius najbardziej sie cieszy jalk mamusia zje cos slodkiego i wtedy mozna poczuc ruchy? ja jeszcze nic nie czuje ale mysle ze jeszcze z 2 tygodnie i maly da znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaaaaabelll
no moze sa bardziej pelniejsze ale nic innego, zawsze marzylam aby karmic dziecko piersia i dlatego tak tragicznie obserwuje je, przy nastepnej wizycie zapytam lekarza. Mowicie o lodach teraz narobilyscie mi smaku i ide do sklepu po cos pysznego!! Kupilam dzis sliczne skarpetki i patrze na nie setny raz i nie moge sie nacieszyc:) to moja pierwsza dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno rozmiar piersi o niczym nie świadczy , mozna miec je wielkie jak balony i z pokarmu nici,lub brodawki sa nieciekawe i choc jest pokarm , dziecko nie ssie,a mozan mieć małe piersi i mamy karmia z powodzeniem bardzo długo, nie ma na to reguły, więc nie martwmy sie tym :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Isaaabell! Wielkość piersi wcale nie przesądza o tym czy będziemy mogły karmić. Moje piersi tez niewiele urosły, ale w pierwszej ciąży też i karmiłam. One nabiora pełnych rozmiarów jak pojawi się pokarm. No wtedy to jak silikony - takie pełne :) 9 luty - ja też przeżywam jutrzejsza wizyte, chociaz wiem, że nie bedzie usg. Może natomiast doszły juz wyniki badań genetycznych. Ale tym się nie martwie. moja mama pytał dziś po której stronie czuję ruch, bo to podobno zalezy od płci. i tak - prawa dziewczynka, lewa - chłopiec. Ja czuję z lewej, ale bardzo blisko pępka. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja czuje po prawej, ale watpie w tą regułę ponieważ dziecko jak jest mniejsze to sie kręci, a później może cię dotykać i nóżką i rączką, czyli z każdej strony, a może nie nie byłam jeszcze wcześniej w ciązy, ale takmi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od samego poczatku czułam ruchy po prawej stronie a na usg lekarz powiedział 90% chłopak...zobaczymy.Ja mam usg na każdej wizycie,a mam je co miesiąc/półtora.Teraz mam wizytę 18września,napewno opowiem jak było i czy płeć się potwierdziła,czy może jednak dziewczynka.Jak już kiedyś pisałam dla chłopca imię mamy..Kacper,ale z imieniem dla dziewczynki mamy dylemat.Jak się okaże,że to jednak dziewczynka to się musimy bardziej wysilić z myśleniem nad imieniem.A Wam dziewczyny jakie imiona damskie podobaja się najbardziej? Uciekam teraz spać...dojuterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. dzieki za wsparcie.. i energie:) nawet troche posiedziałam nad nauka .. zostało mi jeszce 8 pyrtan do nauczenia no i powtóeki... mam nadzieje ze pójdzie szybko.. choc mama watpliwosci bo w wekend fajnie sie uczy ..a jak przyjde z pracy to tylko o odpoczynku mysle...ale siły nie ma trzeba sie zmusic... ... janie bede brala dziekanki bo na 5 roku(choć nie zapeszam jeszcze), juz jest malo zjazdów.. mama termin na 20 luty.. wiwc jesli mi sie uda to pozaliczam egzaminy wczesniej... od połowy grudnia chce isc juz na L4 to bede miala czas.... nie wiem tylko czy checi... .. tak mysle ze juz bardzo bym chciala płec znac ..moze uda mi sie przełozyc wizyte na srode.. i cos sie uda podejrzec :) to juz 17tc wiec cos powinno byc widac.. ..a nted 22 kochaniutka powiedz prosze gdzie sie można wpisac do tej tabelki.. w której jest miasto, termin porodu itp...- pozdarwaim i zycze miłego dzionka.. pewnie tu zajrze jeszce dzis w czasie pracy pare razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyby. Ja miałam fatalną noc, coś mi zaszkodziło, rozbolał mnie brzuch i o 1 wylądowałam w toalecie.. Na szczęscie już się czuję dobrze, i oby tak dalej... anted tak sobie myślę, że moja teściowa też się nie interesuje moją ciążą... witam nową mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula dobrze ze juz sie lepiej czujesz- zapamietaj tylko co Ci zaszkodziło.. ..moja tesciowa wogóle podchodzi jakos dziwnie do mojej ciazy..a to dlatego ze jest \" stara pielęgniarką\" w szpitalu połozniczym .. to wiecie dla niej to tak normalny stan jak dla nas mycie zębów...zreszta w sumie dobrze.. bo wtedy sie nad soba nie rozczulam:)a wiem ze czsami mama takie tendencje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......28.01 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........22.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05...... ........29.02 9 luty tak mowia..21.....wlkp\\hiszp....4.05....9.02....dziewczynka lutowa mama ........31 .....pomorskie....12.05.............14.02. fruskawka............25.....wrocław.......16.05......... ....21.02 Neska33………………..33 …Tychy………….2.05……& #8230;……..09.02…chłopczyk paula1984kra......22.....kraków.............?........... ...23.02 malpeczka81.....26.....Gdynia.....29.04.....19.....05.02 ...chłopczyk? natimp skopiuj tablekę i się dopisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp, dobrze jest mieć taką osobę jak Twija teściowa pod ręką. W ciązy i po porodzie różne rzeczy mogą się przytrafić, albo nękają nas różne pytania, możesz zapytać teściową, wiarygodne źródło. Ja muszę dzwonić do koleżanki położnej )ydaryzo mi si kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......28.01 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........22.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05...... ........29.02 9 luty tak mowia..21.....wlkp\\hiszp....4.05....9.02....dziewczynka lutowa mama ........31 .....pomorskie....12.05.............14.02. fruskawka............25.....wrocław.......16.05......... ....21.02 Neska33………………..33 …Tychy………….2.05……& #8230;……..09.02…chłopczyk paula1984kra......22.....kraków.............?........... ...23.02 malpeczka81.....26.....Gdynia.....29.04.....19.....05.02 ...chłopczyk? natimp1...........24.....Poznań............15.05............ok 20.02 . .. i dobrze i nie dobrze jest miec kogos takiego.. fajnie bo łatwiej sie czasami gdzies dostac i takie tam ;) natomiast dokladnie to ona byla na cesarkach.. i czasami jak cos mowie to ona odpowiada \" ciaza to nie choroba.. i nie wymyslaj\" wiec wiecie jak to jest, czasmai jakos wole kolezanek zapytac czy was.. bo nie chce zeby myslala ze ja jakas totalna panikara jestem..a po poronieniu to zaczełam czasami swirowac -choc uwazam ze i tak lepsze to niz zaniedbywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
cześć! jestem zalamana mo9ją usia chora, opoiekunka nasza ma już pracę do przedszkola nie może pójść. A ja w pracy 10000 sprawozdań. Jetsem kłębkiem nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula 53..a jak powiedz wrzucic fgotke,.. ja juz pytałam..ale odpowiedzi nie dostałam.. ..wogóle wiecie co.. zaczynam sie mega martwic .. ja wogóle nie mama brzucha.. piersui tes tak srednio nsie zwiekszaja,.. mama nadzieje ze z dzieciatkiem jest wszystko oki :(.. waga caly czas praktycznie ta sama.. kurcze zaczynam sie niepokoic i to tak na serio.. jakies przeczucie juz i tak kazało mi przełozyc wizyte z nastepnego poniedzialku na ta srode... kurcze co z tym moim brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pogoda nadala taka se, rano było słoneczko a teraz znowu kicha :-( wiecie co tak siedzę na tym L4 i się lenię i szczerze powiedziawszy chętnie poszłabym do pracy, paranoidalnie strasznie mi tego brakuje..dobrze że chociaż lekcje angielskiego mam, to mam co robić.. natimb nie martw sie każda inaczej ciąże przechodzi i nie zawsze musisz mieć od razu brzuszek,mi np dopiero teraz ledwo ledwo zaczyna być widoczny,jedynie co to talia mi prawie zniknęła..i waga też stoi w miejscu..ja tam się cieszę bo może nie będę miała wiele do zrzucania po porodzie ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimb teraz zaczynam 16-17 tydzień wg usg..a L4 mam od ponad miesiąca,wcześniej byłam na urlopie i innym L4 na kolano, więc ostatni raz w pracy byłam pod koniec czerwca..a na L4 do końca ciąży bo mój szef nie chce mnie widzieć w pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp1 brakiem brzusia i kg się nie przejmuj,piersiami tez nie.Mojej koleżance brzuch wyszedl w 7 miesiącu a piersi pod koniec ciąży sie zmieniły, więc spokojnie. Aby wrzucisz zdjęcie musisz się zalogowa na www.fotosik.pl i jak założysz swój profil to wtedy dodajesz zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny kochaniutkie jestescie...... panno klaro.. to jestemy w tym samym okresie ciazy... ja niby dzis zaczynam 17 tc ale to sie zmienia przy kazdym usg :) faktycznie od czerwca to troche jest czasu..latem łatwiej jest jakos na L4 niz zima.. niestety mój maz chce mnie widziec w pracy :) lula 53.. dziekuje za informacje .. jak juz sie dorobie brzuska.. to tez sie dołacze.. i was zaspie zdjęciami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimb u mnie to tak nie wiadomo bo wg ostatniej miesiączki to powinien być już 18-19 ale na usg cały czas wychodzi że jest o dwa tygodnie mniej :-) dobra kochane ja zmykam na angielski będę póżniej papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×