Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Sylwia72 zajdź do happy mum :) polecam. Udanych zakupów.Daj znac jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie !! ja juz jestem po badaniacch krwi i po sniadanku. i Zaraz szykuje się do pracy, dzisiaj do naszego przedszkola,przyjeżdza teatrzyk, będą przygody Kubusia puchatka :) mam dobry chumorek , i najważniejsze zapomniałam wam napisać , że w niedziele po tym jak poczułam ruchy juz tak wyraźnie, to w nocy o 1 rano, moja dzidzia miała chyba czkawkę, obudziłam zaraz męża, w dole brzucha tak uderzało, w miare rytmicznie co pół minuty i dosyć długo, takie porządne kopniaki.Ażnieprawdopodbne aby tak mocno kopało w 19 tc, i tak rytmicznie. ale bardzo mnie to cieszyło, ponieważ w końcu ja i mój mąż moglismy dosyta nacieszyć się ruchami, ale do dzisiaj już sie takie niepowtórzyły. pa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, udanych zaakupów, ale zaglądaj też do sklepów z normalnymi ubraniami, tam też można znaleść cos fajnego, ja tak zrobiłam wczoraj i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyA dziewczynki powiedzcie co mam powiedziec lekarzowi zeby dostac miesiac zwolnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 a ja mam jakiegos doła że jeszcze nie czuję tych ruchów.Jakos tak raz poczułam i bym chciała już czuc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi powiedz że kiepsko się czujesz, że boli cie głowa, plecy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, Moja Majka nabawiła się przeziębienia. Wstała smutna z katarem i kaszlem. Mówi do mnie: mamusiu, daj mi syropek bo jestem chora. Strasznie nie lubię jak choruje. Mam nadzieję, że skończy się na katarku i kaszlu, podam jej lekarstwa. Sylwia72 - udanych zakupów życzę. Napisz co udało Ci się kupić. Anted - gratuluję umowy, wspaniała sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula53 jak ja byłam w 18 tc to tez juz dostawałam schizy, nasłuchiwałam się i martwiłam, choc wszyscy wokól mówili , że to indywidualna sprawa i jest jeszcze czas, więc cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska dzieki za gratulacje, ja cieszę się przogromnie, zycze aby twoja Maja, jak najszybciej doszła do siebie, Ty też uważaj na siebie, a mnie od wczoraj boli ucho, więc zakropiłam kroplami do ucha plus watka, i troche pomogło, sle nie wiem, czy takie krople możemy brać, dlatego wzięłam tylko raz, i albo zapytam sie w aptece, lub doczekam do wizyty w piątek, a czy wy kiedys miałyście problem z uchem w ciąży, czy takie kropelki mogę brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted jak pisałam wcześniej o objawach fizycznych w 5 miesiącu to pojawił się nieżyt ucha.Ja bym nie zakrapiała, ale to już twoja decyzja.Ja jak miała opryszczkę to nie mogłam niczym smarowac oprocz soli jakiejś tam... Gratuluję umowy :) Może zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natimp
hej kobietki... straszny ten dzien dzisiaj.. pada .. pęka mi głowa i krzyze zaraz mi rozsadzi pierwszy raz az tak mam ..zaraz chyba sie zwine z bólu.... ale to chyba tak tez przez ta pogode to samopoczucie... dzis bylam na badaniach krwi i moczu sostanio mialam fosforowy odczyn wiec musiałam zmienic dietkę.. mama nadzieje ze teraz juz oki bedzie,... no i cukier ze w normie bedzie bo moj tata ma cukrzyce i ciocia w ciazy dostała.. wiec musze byc czujna.... ... jzu nie moge sie doczekac jutrzejszej wizyty u lekarza .. mama nadzieje ze bedziecie trzuymac kciuki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp, oczywiście, trzymamy kciuki. anted - jeśli chodzi o ucho, skonsultuj się z lekarzem. Ja miałam zapalenie ucha w pierwszej ciąży, dostałam krople do ucha, ale nie pamiętam jakie. Oczywiście powiedziałam że jestem w ciąży. Ból miałam taki, że pojechałam do szpitala na dyżur, do rana bym nie wytrzymała. Po paru dniach przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp jasne :) A mi się kapusty kiszonej i paluszków słonych zachciało.chyba skoczę do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natimp
o nie.. ja to ale mama .. tak nie mama zadnych zachcianek, apetytów itp..ale jak juz cos ktos napisze to koniec swiata... gzdie by tu w pracy skombinowac paluszki.. hm,mmm moze byc ciezko... oo albo jak pojade na poczte to wtedy cos kupie.... paluszki albo michaszki... ..a dzis na obiadek mama potrawkę.. juz dawno nie jadłam juz mi slinka leci. musez tylko jeszce marchewke kupic z groszkiem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i nic ciekawego nie znalazłam. Jestem zawiedziona. Wybrałam suię do Klifu, gdzie jest mnóstwo sklepów. Nastawiłam się na H&M i Kapahl, bo wydawało mi się, że tam sa stoiska z odzieża ciążowa. a tu nic z tego. Spodobała mi się jedna tunika, ale doszłam do wniosku, że wygląda prawie jak ta, która juz mam i zrezygnowałam. a do sklepów typowo ciązowych się wcale nie wybrałam bo już mi się nie chciało. Lula ja dzisiaj kupiłam kilogram kapusty kiszonej, bo jutro mam zamiar robić krokiety z kapusta i grzybami. Teraz powinnam zabrac się za sprzatanie, ale poranny zapał gdzieś się ulotnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam obiadek, zjadłam bo mąż wrca bardo późno i też nie chce mi się sprzątac. No i kapustę do obiadu wkorzystałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzatałam troche, ale to była wersja lekka - czyli szafa i ciuchy. Na reszte może będę miała ochote jutro. Danis dzisaj tu nie zjrzała, więc pewnie córeczka się rozchorowała i poszła na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie objadam sie pyszna sałatka brokułowa.. jest co prawda kupna ale mega dobra... az sama sie dziwie i chyba ma troche czosnkowego sosu.... mniam mniam..a w domku potraweczka... ,..a dziewczyny wiecie czego skutkiem moga byc białe plamy na paznokciach.. tak mi sie jakos porobiły ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia moja Usia to Urszula tylko tak do niej mówimy. Dzis na szczęście nie ma temp. ale nadal przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ale H&M ma ciuchy ciążowe, nic Ci się nie podobało? Udaj się do happy mum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia dzięki za pamięć jestem w pracy tylko mam full pracy i dlatego nie wchodziłam. Ale mi co chwilę napina się brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
za miesiąc idę na wesele musze też pomyśleć o jakimś zgrzebnym ubranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp1 wpisz w google białe plamki na paznokciach w czasie ciąży i ci wyskoczy masa artykułów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że plamki białe na paznokciach robią się, gdy brakuje witamin. W ciąży pewnie jest to możliwe. Czy bierzesz witaminy dla kobiet w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp - ja nie wiem. Lula w tym H&M nie było, zajde do innego. A co do Happy mum to musze znależć sklepy w Trójmieście, bo nigdy do tej pory nie zwracałam uwagi i nie wiem gdzie są. Danis - bardzo mi się podoba to imię. Rok temu poznałam pierwsza w moim zyciu Ule i jest fantastyczną babką. A ja wierze, że osoby o tych samych imionach sa do siebie podobne. Wiecie, co? Ja zauwazyłam, że mój żołądek ma teraz mniej miejsca na jedzenie. To chyba macica podeszła do góry. Nie jestem w stanie zjeśc porcji, do których kiedyś byłam przyzwyczajona. Zauważyłyście to u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja tak właśnie jem, po pół porcji z tego co jadłam wcześniej. Jem za to częściej. Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda nadal pod psem,nic się nie chce..to i tak dobrze że nic nie muszę;-) a z tym jedzeniem to już mam tak od dawna a i tak nadal robię porcję jak przed ciążą, ale dzięki temu mam na dwa razy ;-) zrobiłam dzisiaj przegląd szafy i kolejne dwie pary spodni poszły w odstawkę :-/ za chwilę nie będę miała w czym chodzić..wrrr.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Klara znam ten ból, bo mam to samo. Coraz mniejszy wybór. Rzadko ostatnio się odzywasz, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 80
cześć dziewczyny trafiłam tu późno, chciałabym się z wami zapoznać, ponieważ też będę rodzić w lutym ok 26 lutego, nie czytałam całego wątku, ale miło pogadać o ciązy. Było mi szczególnie ostatnio ciężko ponieważ na pierwszym usg genetycznym przezierność karkowa u mojej dzidzi wynosiła 3.64 i przeżyłam horror, nie życzę nikomu. Jeśli chodzi o ubrania to ja się już w żadne spodnie nie mieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×