Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zxc3

co nosic latem skoro bluzki na ramiaczkach odpadaja???

Polecane posty

Gość zxc3

Jestem mloda, szczupla, mam 22 lata. Niestety wielokrotnie sie odchudzalam i to drastycznie, zniszczylam sobie skore w okolicach pach i nie moge nosic bluzek na ramiaczkach i bez rekawkow..Co mi pozostaje? W takich zwyklych dopasowanych bluzkach z krotkim rekawkiem wygladam jak uczennica, a chcialabym wygladac jak mloda atrakcyjna kobieta. Co mam nosic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie25
bluzki z puffkami albo takie poszczepione rozszerzane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie25
rekawki ze skosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
"Zniszczylam" to znaczy jak? Masz obwisla ta skore z rozstepami? Bo jesli to nie jest jakis dramatyczno- tragiczno- straszny widok Twoich ramion to mysle ze mozesz nosic bluzki na ramiaczka. Moze nie jest tak zle jak Ci sie wydaje. Ale jesli uwazasz ze nie nalezy ich pokazywac, to fajne sa takie bluzki- nietoperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
zaakcoetuje swoje niedoskonałosci najlepiej i smiało zakładaj bluzeczki takie by było Ci wygodnie i przewiewnie ja tez sie drastycznie odchudzałam i mam rozstepy ale nie zamiezram sie meczyc Nie musisz myslec co inni pomysla, czy sie beda brzydzic itd...bo ludzie ogolnie czesto patrza z krytyka i trezba sie przestac tym przejmowac i ze wzgledu na jakies spojreznia czy zniesmaczone komentarze (choc mysle ze takich by wogole nie było) rezygnowac z wygody i tego co sie chce wkładac oczywiscie sa granice znies,maczenia których sie nie powinno przekraczac ale.. ja mam np. grube łydki i powinnam chodzic w spodniach lub spodnicach do kostek..ale postanowiłam w tym roku ze koncze z kompleksami i mysleniem o tym ze ktos sie bedzie obruszął ze pokazuje niezgrabne, grube łydki i nakupiła spodnic do kolan i chodze w nich i czuje sie cąłkiem dobrze..juz nie mysle o tym czy komus sie to podoba czy nie..wazne ze sama sobie powatrzam ze ejstem ładnie, ładnie mi w tych spodnicach i ty tez nie krepuj sie i nos co Ci sie podoba... :) p.s. w tym sezonie sa modne rekawki 'motylki' bardziej niz bufki..one pomoga cos ukryc jesli chcesz a sa luzne i przewiewne :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koszulkach ze krotkim rekawkiem wcale nie trzeba wygladac jak uczenica! :) ja chociaz ramiona mam ok to w koszulkach na ramiaczkach czuje sie niekomfortowo i nosze z krotkim rekawkiem. ale wybieram lekkie i przewiewne, z dekoltami, z odkrytymi plecami (jestes szczupla wiec jak najbardziej ok i seksownie), z pol-rekawkami, ciekawe wzory, czesto sama z koszulkami kombinuje bo lato to pole do popisu ;) to ze z rekawkami wcale nie musi oznaczac ze jest grzeczna:) mozesz podkreslac tez nogi, fajne krotkie spodniczki, spodenki, ciekawe ozdoby itd. powodzenia :) moze pozniej wkleje kilka przykladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×