Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość becia166

Zasiłki dla bezrobotnych w UK

Polecane posty

Gość RMF.FM
31.08.2010] 18:34 [zgłoś do usunięcia] kwiatek bratek bratekJ Zgaduje ze wszyscy tutaj sie klocacy jak wiejskie baby ( jedna przez druga) sa dorosli? Zawsze mam polewke z waszej zawisci i zazdrosci... Jak nudne i bezsensowne musi byc wasze zycie ze wylewacie swoje gorzkie zale a teraz post z tematu "odsprzedam prace" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4578682&start=30 21:42 [zgłoś do usunięcia] bele de jour hahahaha cienko sie starasz dziecko. Poki co mam z ciebie niezly polew myślisz że tu wszyscy są tak prości jak ty ?! i nikt pewnych słów nie skojarzy :P jak myślisz durna babo,ile osób na tym podforum uzywa słowa "polewka" :classic_cool: Nie wystarczy zmiana nicka,trzeba zrobić coś jeszcze,żeby nie być rozpoznawalnym - ale na to jesteś za głupia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek bratekj
Niestety mylisz sie. Ale nie jestem na tyle zdesperowana by ci to udowadniac, wybacz;) w zasadzie tylko ja i bele costam costam wiemy jak bardzo sie mylicie.no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodak
Co Jaxtu czytam..A Ja napisze tak!! Litwini itd sie trzymają razem a Polacy to patusy zawistne zazdrosne penery w 90 %. Co za rodzina was tego nauczyla!! ZMIENCIE SIE WKONCU I POMAGAJCIE SOBIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×