Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vvvvv

trojkat

Polecane posty

Gość vvvvv

Poszlam na trojkata z dwoma kolegami,impreza byla fajna,ale dzisiaj troche mi przed nimi wstyd.Co sadzicie,powinnam sie wstydzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz stałego chłopaka to bardzo powinnaś się wstydzić, a jeśli jesteś wolna wszelkie układy są dozwolone, więc nie ma czego. A może na następnego przekładańca się umówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teletubissiak
ja być ci radził 4-kąt albo pięciokąt, abyś mogła zapchać sobie wszystkie dziurki do cna, wtedy poczujesz odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
kiedyś trójkąt z laską i kolesiem ;) ale bez seksu, tzn same pocałunki + macanie przez ubranie + nagie biusty ale w trzy osoby naraz ciekawie się całuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dziewczyny i chłopak to możecie przećwiczyć nawet w małżeństwie, ale tu chodzi o 2 chłopaków i jedną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
mam takie fantazje... ale czemu 2 kobiety+facet w małżeństwie można a na odwrót już nie? ;) to chyba tylko z punktu widzenia mężczyzny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, bo facet nie zezwoli na seks swojej kobiety z innym facetem, za to dziewczyny mogą ją bzykać dowoli, jeśli ona ma na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąters
ja zezwalam i mam z tego masę radości. więc tomaszku nie wymądrzaj się zanadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quatermain
zgodzę sie z trójkątersem kupa frajdy z tego jest, ale osobiście wole jak kumpel przyprowadzi jeszcze swoją lady, taki czworokącik jest boski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriooo
ja też lubie jak obracamy moja żonke razem z kolegą. trójkąty są extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 5 lat żona
mój mąż też zezwolił, to był jego przyjaciel, zaufany człowiek, muszę przyznac, że było baaardzo miło. Myślę, że każdy powinien kiedys spróbować, 2k+1m ale i 1k+2m. Ciekawe doświadczenie. Myślę, że autorko topiku nie powinnaś się wstydzić (mhmmm dziwne słowo, wstydzi to się dziecko, ciekawe ile masz lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym się zgodził na oba rodzaje trójkątów, a najchętniej to czworokąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×