Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna20

JESTEM W KROPCE!POMóżCIE MI

Polecane posty

Gość joanna20

KOCHANE DZIEWCZYNY. MAM 9 CZERWCA WESELE PRZYJACIółKI NA KTóRYM JESTEM śWIADKOWą. POWIEDZCIE MI CZY WYPADA UBRAć SUKNIę DłUGą CZARNą ZE WSTAWKAMI BIAłYMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle tak
wesele w lecie i czern? NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypada...
ubierz cos bardziej stonowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 23
myślę, że w czerni nie wypada. pewnie będzie upał więc lepiej zainwestować w jakąś lekką a zarazem klasyczną sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam jakis delikatny kolor
bezowy, pistacjowy, blekitny..te kolory zawsze wypadaja ladnie na zdjeciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosinus--- ja tez bronie czarnego na weselach ale druchan to przesada!! i to duża. jeszcze może bukiet żółtych roż co? co innego normalny gość innego świadkowa/ druhna jak kto woli. siostra mama panny młodej nie. chyba zauważacie kontrast jak będziecie stać na zdjęciach i przy ołtarzu wszędzie razem czerń i biel? jeszcze obie suknie będą długie. najlepiej spytaj panny młodej o kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w kresce
wiec ci nie pomoge 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu bylam druhna u kumpeli. ona wrecz sobie zazyczyla zebym miala ciemnobrazowa sukienke. a ona miala biala. wiec jakby nie bylo tez ciemny kolor.to bylo takie mocne kakao. i wygladalo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosinus---- kakao a czerń to prawie to samo?? prawie czyni wielką różnicę. :P:P:P gość w czarnym normalność, i dobrze to wygląda druhna nie na miejscu. pomyśl o zdjęciach? wyglądzie przy ołtarzu tak kiepsko? jeśli jesteś jednym z gości to nie mam to żadnego znaczenia malo kto zwróci uwagę na kolor twojej sukienki druhna stoi i u boku panny młodej wiec jak by to powiedzieć rzucasz sie w oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilopel
bo wyglada kiepsko na zdieciach?co to za motywacja,innym gosciom w czarno nie pozwala sie robic zdiec z panna mloda bo sa ubrani na czarno? wg mnie tylko chidzi o to ze latem zwykle nosi sie jasne, albo chociaz krotkie rzeczy,przeciez moze byc upal,a ktos bedzie sie gotowal przed kosciolem,po drodze itp w takiej dlugiejczarnej sukni,co innnego jakby byl sezon zimniejszy. tak samo jak zima raczej nie pojdziemy z kwiacistej ,cieniutkiej sukieneczce,no nie? troche to nieskladne ale :) a i poza tym pan mlody czesto tez ma czarny garnitur,no i co nie moze robic sobie zdieia z panna mloda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilopel
zreszta jak ma biale wstawki,i jezeli ma mocno wycieta gore czemu nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisilopel----> niestety dziś rzadko do której druhny przemawia to ze nie wypada ubrać sie na czarno ze względu na okazje bo mało sie tym przejmuje, nikt już nie uważa ze ubiór tak może odczytany być jako żałoba po ślubie zazdrość tak samo jak żółte róże. bo uważamy sie za ludzi wyzwolonych od takich durnych przesądów. jesteśmy ludźmi nowoczesnymi i mamy to w dupie a jedyne co sie liczy to chyba tylko wygląd wiec tylko do tego można sie odwołać inne argumenty są odbiera jako małostkowe i puste wśród nas niczym nie ograniczonych młodych i pięknych. druhna nie jest zwykłym gościem. (ja tez ubieram na wesele w czarnym o ile nie jest to moja bliska rodzina na rodzeństwa klubach byłam na niebiesko jak byłam druhna na złoto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×