Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka_19

Koszt Polterabend!!!!

Polecane posty

Może ktoś miał kiedyś albo będzie mieć Polterabend i wie ile to kosztuje??? Pochodze z Opolszczyzny i na wsiach jest taki zwyczaj ... Pomóżcie, proszę :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to takiego
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to chyba zalezy
ja jestem z opolszczyzny, kilka razy widziałąm coś takiego.... jedni zamawiali normalnie kapele i jedzenie... inni tylko jakiś sprzet grający przed dom wystawiali i grilowali kiełbaski... więc chyba zależy na jaką opcję się zdecydujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka--- i tak będziecie mieli dużo wydatków więc może tak zorganizować sprzęt który ktoś z rodziny będzie obsługiwał? do tego można zrobić coś na świezym powietrzu jak będzie pogoda.Coś w typu grilla,do tego ciasto,wódeczka i jest świetna zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kangurek, dla mnie mogłoby nie być tego Poltru ponieważ w mojej rodzinie nie było takiego zwyczaju ale mój chłopak został wychowany w takim zwyczaju, bardzo mu się to podoba i chce mieć polter z prawdziwego zdarzenia czyli : wodzirej, stoły, wielki namiot i dużoooo jedzenia jak to na wsiach (na dodatek dużo ludzi przwidujemy bo u nas na wsi to sie wszyscy znają i lubią no i maja zamiar przyjść). Także chyba zbankrutuje przy tym poltrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem było zawsze być u kogoś na takim wiejskim weselu :D morze kiedyś będe? kto to wie?. Uważam że razem powiniście porozmawiać i dojśc do kompormisu bo jak by nie patrzeć to są naprawde ogromne koszty.Trzeba się zastanowić czy chce się mieć wielkie wesele z pompą czy ciut skromniejsze i np pojechać na jakąś wycieczke czy też urządzić mieszkanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje koszty są ogromne ... ale jak mój chłopak tak ładnie mnie prosi o to, to nie mogę mu tego zrobić. On pracuje za granica to jemu jest obojętne ile pieniędzy wyda byle wesele bylo z prawdziwego zdarzenia, niestety ja nie moge powiedzieć tego samego - mam odłożone 10 tys. i myśle, że to napewno mi na to wszystko nie starczy ... No cóż będzie trzeba coś wykombinować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka---- będzie dobrze :) piękną sprawą jest iśc na kompromis,spełnić marzenie osoby której się kocha :D A kiedy planujecie ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.09.2008r., mam nadzieję że wszytsko się ułoży i wydole ze sprawami pieniężnymi :) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×