Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5 lat w USA

Lato 2007. Moda w Wawce, styl...

Polecane posty

Gość 5 lat w USA

Czesc, wracam do Polski na miesiac. Mam 27 lat;) Jaka moda panuje teraz na ulicach stolicy? czego nalezy unikac a w co sie ubierac? Dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlote baletki, czarne legginsy 3/4, na to mini ze złotym paskiem, tunika, wielka złota torebka worek - wpasujesz się w ogolny trend i nikt Cie nie zauważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haris pilton > :D:D:D zabierz to w czym lubisz chodzic w usa. ile ludzi tyle stylow ubierania sie. jesli nie ubierasz sie jakos bardzo oryginalnie i dziwnie, bez przegiec w rozne strony, bo w polsce z tolerancja fatalnie, to bedziesz jak kazda inna kobieta. na ulicach polskich miast jest okropnie nudno, chociaz czasem mozna dostrzec jakas pozytywna osobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat w USA
No legginsy niby mam, zlota torbe pozycze od kolezanki, nie mam az takich udziwnien, bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczom nie wierze
droga autorko, post Haris Pilton byl ironia....chociaz takich slepo podazajacych za "moda" jest duzo i nalezy im tylko wspolczuc wiec prosze, nie rob z siebie....:O masz zamiar zmienic pol szafy z okazji wizyty w Polsce??? jak sie teraz ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmbczsda
z tymi legginsami i zlotem to ironia byla. tak chodza tylko barbie. reszta ubiera sie normalnie - jeansy rozszerzane i rurki, spodnice, t-shirty, bluzy, marynarki, jaonki, baletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat w USA
O, akurat to mam. Uwielbiam japonki i baletki. T-shirty w sumie tez mam, takie bawelniane. A w jakich kolorach tuniki sa modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawosci zapytam - czy jakby tu ktos odpisal ze w wawce modna jest broda Swietego Mikolaja noszona na codzien to pozyczylabys brode i sie w nia ubrala?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmbczsda
no trudno zeby nie miec t-shirtu. chyba nie chodzisz codziennie w eleganckich, materialowych bluzkach? tuniki sa modne we wszystkich kolorach a juz najbardziej w tym, w czym jest ci dobrze. poza tym chyba masz wlasny styl ubierania sie wiec troche nie rozumiem po co te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nmbczsda
tak ubieraja sie szaraki. teraz jest moda na krate, marynarskie wzory, czerwien, zolc, spodnie 7/8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
trzeba być kompletną kretynką, żeby zadać takie pytanie. i co? chwalisz sie zaściankowy buraku, że byłaś w stanach. żałosne. ubierz worek jutowy i gumofilce, bo tylko to ci pasuje do twojej prowincjonalnej mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna 20
zawsze sa ciuchy ktore nie wychodza z mody a ten styl Baletki z zloto to wyjety z lat 80 tych i wg mnie ni to ladne ni urody nie dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISS SIXTY powraca
W lato będzie obowiązywał topless i mini biodrówki, oraz klapki. Cały Wasz kobiecy ubiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×