Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna zona

Urodziny meza...

Polecane posty

Gość taka jedna zona

Co kupic? Co Wy kupujecie swoim ukochanym? Ja nie mam pojecia. Myslalam o cyfrowej kamerze, ale nie moge sie zdecydowac. Co radzicie? Jaki prezent bedzie najlepszy? Wiem, ze to ja powinnam wiedziec najlepiej, ale chce poznac Wasze zdanie i dowiedziec sie jakie prezenty Wy dajecie mezom? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza w trampkach
ja nie mam meza ale moge powiedziec co kupuje mojemu ukochanemu na rozne okazje raz dostal ode mnie kurs na prawko na kat. B innym razem podarowalam mu stojak barowy na alkohole ktory odmierza 50 ml alkoholu no roznosci mozna zalezy od pomyslu wlasnego i zainteresowan osoby obdarowywyanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koza
ty to na chyba jeszcze dlugo zona nie zostanesz-poki co jestes sponsorka a facetowi chyba z tym wygodnie hihhii :P :D ja mojemu kupilam w tym roku rolki.bedziemy jezdzic wspolnie :)juz nie bedzie wymowek ze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wasze urodziny to się chyba tylko i wyłącznie sprowadzają do tego żeby kupić jak najdroższy prezent. My z mężem kupujemy sobie drobiazgi i to wystarczy, bo ważniejsze żeby spędzić ten czas razem, a nie wydać kupe kasy :) Ale skoro was stać, to pewnie, kamera będzie super. Ale myślę, że mąż bardziej by się ucieszył, gdybyś kupiła sobie jakąś super bieliznę i zrobiła mu striptis :) Powodzenia, i wszystkiego najlepzego dla męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulla :) ja wlasnie cos takiego planuje... :D moj ma urodziny za dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie i to jest najlepszy prezent, bo fcieci tak na prawdę to marzą o tym, żeby w nas widzieć te seksowne laleczki z tv, więc uważam że sukces gwarantowany i facet super zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
do autorki. Jak stać cię na kamerę, to spieprzaj stąd i nie zadawaj głupich pytan, dorzuć ferrari , daj mu dupy to się może uśmiechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeep
Zazdroszcze waszym mezom :) Moja byla nigdy by nie wpadla na taki pomysl - striptease ? - a co ja dziwka jestem ? A przed slubem taka z niej byla gorąca kobieta ... Zycie po slubie staje sie pasmem uciązliwych obowiazków i niewygodnych kompromisów ... (takze i dla kobiety - zeby nie bylo zem szowinista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
mam pytanie do myszki24? można wiedziec jaką masz pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopniaczek
zazdrośnice..........i co że ma kase?Jak zarabia to ma.I niech wyda sobie na co chce.ja mojemu kupiłam maszynke do golenia Brauna(koszt 1100) i był naprawde zadowolony.Jeżeli Cie stać to mu kup kamere(jeżeli go to rajcuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego pytasz
pewnie dlatego ze w polsce nie kazdego stac na prezent za1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×