Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NARIARI

NOVYNETTE A CELLULIT??

Polecane posty

WITAJCIE!!! MAM TAKI PROBLEM OD OK 4 LAT PIJE NOVYNETTE...ZAUWAżYłAM, żE NASILIł MI SIE CELLULIT.POWAżNY PROBLEM ZACZOł SIE KIEDY PONOWNIE ZACZEłAM PIć TE TABLETKI PO 4 MIESIECZNEJ PRZERWIE... POWIEDZCIE DZIWCZYNY CZY TEZ MACIE TAKI PROBLEM. WYBIERAM SIE JUTRO DO LEKAżA WIEC CHCE ZEBRAC TROSZKE INFORMACJI NA TEN TEMAT. ZASTANAWIAM SIE AD ODSTAWIENIEM TYCH TABLETEK EWENTUALNIE ZMIANE NA INNE. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODNOSZE... CZY NIKT NIE MA TAKIEGO PROBLEMU JAK JA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm przepraszam jak można PIĆ tabletki ? :O :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SALLY... TRAFNA UWAGA;) ALE MOZE JEDNAK KTOś JEST TUTAJ Z TAKIM SAMYM PROBLEMEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEORIA... NIE ROZUMIEM CO SIE TAK KRZYWISZ...TO CZY PIJE CZY NIE TO MóJ INDYWIDUALNY WYBóR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nariari ja się nie krzywię tylko się poważnie zastanawiam :O czy Ty je bierzesz, rozpuszczasz w wodzie i potem wypijasz ? :O czy kurfa jak ? nie czaję Cie kobieto jak można pisać, że się PIJE tabletki anty :O :O :O :O ale wracając do pytania ja miałam cellulit po Rigevidonie jak odstawiłam to cellulit zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i nie używaj caps looka jesli możesz oczywiście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie z duzych liter...ale małe to nie problem...oczywiscie ze łykam tabletki...ale jakos tak w jezyku potocznym mówie ze pije, tak tez napisałam...ale to chyba nie zbrodnia... jasna cholera chyba tez odstawie tabletki...z takim cellulitem nie pokaże sie na plaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiukA
Ja biore Novynette i mam ten sam problem, a mianowicie cellulit :( Bardzo mi się od nich powiększył inie mogę nic z tym zrobić, jest nie do ruszenia:( Ale słyszałam, że po odstawieniu tabletek znika... Ja narazie mam zamiar zacząć brac inne, ginekolog przepisała mi teraz Cilest, ale troche się go boje bo naczytalam sie na forum jakis okropnosci:( Jak będzie po nim gorszy cellulit to ja już nigdy chyba do tabletek nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×