Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Przestroga dla kawalerów -

Polecane posty

:D:D:D czyżby każda mężatka i żonaty to wieloryb bez ochoty na sex:D:D hmm ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem kiedyś ponad 2 lata z dziewczyną - dziewicą (do tego dziewicą 20-paroletnią), która miała do tego wszystkiego praktycznie zerowy temperament. I niech tylko któraś kobieta zarzuci mi, że byłem do dupy, albo za mało się starałem, to ukatrupię. Niestety pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Jeśli w tym temacie się wam nie układa, a Twoja kobieta nie przejawia ochoty na jakieś wspólne rozwiązanie tego problemu, to jesteś przynajmniej usprawiedliwiony i jeśli sumienie Ci pozwala to chyba lepiej znaleźć sobie kochankę. Na Twoim miejscu tak bym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafirynda
Panowie, uwielbiam seks!!!!! Mój tata mówił, że faceci nie szanują kobiet ze wścieklizną macicy... a mój facet mnie uwielbia. Ach Ci mężczyzźni... Moja recepta na udany związek to: 90% pożadania reszta sama się ułoży jestem kobieta po 40tce, mam super sylwetkę i wszyscy przeżywają szok, gdy mówię ile faktycznie mam lat. Zawsze słyszę - jaja sobie robisz...Gdy pytam na ile wyglądam - mówią na 30 kilka... No wiecie seks dobrze robi na wszystko - na cerę i sylwetkę też... Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×