Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Gość tu__50__tka
Moje mile panie __ dobranoc! Zycze kolorowych snow i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam sukienke na czarna! Jeszcze raz dobrej nocy zycze! Zielona w temacie__ witam i zagladaj do nas_ zapraszamy! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65 to srednia zycia
50 to juz koncowka zycia, 65latek to srednia zycia faceta w pl, nic tylko sie pociac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba sobie zartujesz!!! Otworzylam nowa stronke po raz drugi, stawiam Wam szampana! YYYYYYYY__ z tej okazji posiedze jeszcze troche , moze ktos sie dolaczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AH1957
Chyba sięspóźniłam, ale dopiero córki mnie dopuściły do komputera. Jest tu jeszce ktoś???? Jeżeli nie to życzę Wam spokojnych, kolorowych snów.;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AH1957
Buźki mi nie wyszły, ale miały być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrz stronke 2 __ wkleilam emotikony__ tam sa przyklady jak motna wszyst o robic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciszona 1954
witaj 65 i nabierz deczko optymizmu od nas :) tu 50 - dokładnie i ja planowałam się przebrać, ale myślałam, że nie ma sensu, skoro nikt nie przychodził... Masz szczęście do otwierania stronek. Zyczę Tobie i sobie, abyś rychło otwierała setną, tysięczną... aby bywanie u nas było na topie wśród wielu ...dziesięciolatków AH witaj po raz drugi i zostań, ja mam jutro dzień wolny, więc mogę posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AH1957
Cieszę się tu-50-tka bo jeszcze chwilkę wytrzymam. Pomimo mojej 50-tki jakoś nie porobiło mi się tak, że wstaję o świcie bo nie mogę spać, wręcz przeciwnie jestem śpiochem a rano tortury. Wstaję gorzej niż moje córki i nie mogę się doczekać do emeryturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek bawidamek
moje panie,jest fajny topik ,klub pan po 50-60,zapraszam na kawe panie kolo 50.Przyjdzie,bedzie weselej,poruszane sa te same problemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze dziewczyny ,ze nie musze sama pic tego szampana__ ciesze sie, ze jestescie__ lubie wieczoram posiedzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AH1957
Witaj Wyciszona 1954. Naprawdę się cieszę,że możemy pogadać bo zawsze to jakieś urozmaicenie. Ja jutro do pracy, komputer stoi u córki w pokoju i mam tylko słabą lampkę, żeby jej nie przeszkadzać. Dlatego trochę wolniej mi idzie pisanie, bo mój wzrok ma nie 50 a 60 lat. Buziaczki będę wstawiać od jutra jak będzie lepsze światło. Aha i na domiar złego mam czarną klawiaturę ( w pracy białą) na której nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do stefek bawidamek__ bardzo dziekujemy za zaproszenie, ale chcemy sprobowac wlasnie tutaj na naszym nowym topiku, poniewaz tam jest juz tyle osob,ze nie sposob wejsc w temat! Jeszcze raz dziekujemy i jezeli masz ochote _ zapraszamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AH1957
Tu-50-tka zostało Ci jeszcze trochę tego szampana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65 to srednia zycia
cos widac duzo pijecie,czy to wlasnie zdarza sie po 50?,czy przedtem tez tak bywalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65 srednia zycia__ Y__ juz polalam!! To tylko szampan na otwarcie nowej stronki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka-Smieszka
Witajcie!!! A ja juz dosc dawno przekroczylam 50 tke. Ale.... Czuje sie na 30tke, mam od pieciu lat mlodego kochanka, czuje sie doskonale, nie pracuje, chodze na dyskoteki.... Jest bosko. Nie myslalam ze moze tak byc w tym wieku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam barwy, jest szampan, jest nasz topik. Nasze zdrowie dziewczęta! Do 65 lat to średnia życia - róznie bywało, ale dopóki zdrowie jeszcze troche pozwala to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65 to srednia zycia
psotka,jestes fajowa kobita,opowiedz cos o seksie z mlodzieniaszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona ___ robisz nawias, wpisujesz kwiat i zamykasz nawias, spojrz jeszcze raz na 2 stronke__ napewno sie nauczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka-Smieszka
A co bys chciala wiedziec? Jest super! Nie wyobrazam juz sobie starszego faceta. 🌻 Otwieram szampana.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzcie jak ladnie sie nasz topik rozwija ,mamy nastepna kolezanke__ Witaj Psotka ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wśród nas Psotka-Śmieszka! Rozgość się i zrelaksuj mówiąc o czym tylko chcesz. AH1957 miło. że tak uszanowałaś nasze spotkanie. Ja też już jestem w \"małej czarnej\" - jak szczupło w niej się czuję ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×