Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Silvana

3zl. na godzine to jest kpina...

Polecane posty

3 zeta na godzine, po 4 godziny i to nie codziennie no i jedna sobota w miesiacu podzielona na dwie osoby...:o Ludzie to jest praca?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka a
hę? :o😠 co to za robota taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wyjadaczka
Co to za praca?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wyjadaczka
Straszne...może poszukaj czegoś innego?:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a co myslisz, ze ja w solarium szukalam?:o Szukalam pracy biurowej zgodnie ze studiami i szkola srednia i pol roku nic, jak zadzwonilam na solar, bo zobaczylam, ze szukaja to takie rzeczy uslyszalam, szok! Nie wiem juz gdzie ja prace znajde, solar to juz desperacja po prostu, a tu takie buty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdc
no wspolczuje ale podobnie ci najgorsi ochroniarze zarabiaja i opiekunki do ludzi starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a co myslisz, ze ja w solarium szukalam?:o Szukalam pracy biurowej zgodnie ze studiami i szkola srednia i pol roku nic, jak zadzwonilam na solar, bo zobaczylam, ze szukaja to takie rzeczy uslyszalam, szok! Nie wiem juz gdzie ja prace znajde, solar to juz desperacja po prostu, a tu takie buty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdc no dobra, ale pracuja jak ludzie na caly etat, a nie po 3-4 godziny i to nie codziennie. Przeciez bym dostala 100-200zl. Z czym do ludzi kur...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zalamany
No ja właśnie przeglądam oferty pracy :( Mam skończone 18 lat ... niedawno ukończyłem liceum ... więc nie mam doświadczenia w pracy (legalnego doświadczenia - pracowało się ale na czarno) ... Na początku nie chcę zarabiać kokosów ... ale też za 450 zeta robić (w markecie) cały miesiąc mi się nie chcę :( No ale będę chyba musiał ... trzeba w końcu zdobyć to legalne doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyka-
doswiadczenie zdobywa sie bez wzgledu na to czy pracujesz legalnie czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidek Pieczara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam sobie
bo to chyba jakas praca po godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moze byc praca po godzinach...? Jak w solarium mozna po godzinach pracowac?:o Normalnie, na 2 zmiany...tylko, ze w niektore dni bedzie tez ta szefowa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×