Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę bez podszywów

Wzwód pod prysznicem?

Polecane posty

Gość Proszę bez podszywów

Problem wygląda następująco. W ostatni upalny dzień poszliśmy z chłopakiem pod prysznic (pierwszy raz wspólny). Kiedy się wzajemnie mydliliśmy żelem, Jemu stanął (mimo, że tam Go nie dotykałam). Zachowywał się mimo to, jakby nigdy nic, nawet nie zwracał na swój członek uwagi. Czy to świadczy, o czymś złym? Z góry dzięki za odpowiedzi, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadczy że ta sytuacja go
podnieciła, a ty głupia zamiast mu loda zrobic przynajmniej to sie dziwisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu go podniecasz
i nie ma powodów do zdziwienia tylko do radości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bez podszywów
Wiem, wiem, że się podniecił, ale dlaczego na to nie zareagował. Próbowałam zwrócić Mu uwagę, ale On, jakby nigdy nic, dalej mnie mył, później wyszliśmy i nawet nie wspomniał o swoim "podnieceniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
do prosze bez podszywów ,a bylas naga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bez podszywów
No wiesz, pod prysznicem wypada być nagim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
``Kiedy się wzajemnie mydliliśmy żelem, Jemu stanął (mimo, że tam Go nie dotykałam)`` co to znaczy wzajemnie myliscie sie zelem?To znaczy ze go jednak dotykalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
a majtek nie mielisce nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bez podszywów
"tam Go nie dotykałam jest napisane", myłam Mu plecy, ramiona, tors...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bez podszywów
Pod prysznicem w majtkach :)? Nie, byliśmy nadzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infiniti
Ale masz problemy. Chlopak sie podniecil bo to raczej normalne ze facetowi staje kiedy go kobieta dotyka,szczegolnie kiedy jest naga. Masakra ! Ja kiedy mnie moja kobieta dotyka,czy masuje to zawsze mi pała stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
no i co w tym dziwnego ,ze mu stanął .?PRzeciez kazdemu facetowi by stanal na widok gołej baby.JAkas dziwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bez podszywów
Problem z czytaniem? Czy ja gdziekolwiek napisałam, że dziwię się, że Mu stanął? Proszę przeczytaj, jaki jest problem, zanim ocenisz mnie wg swojej dziwnej miary :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarodziejka
No właśnie dziewczynie NIE CHODZIŁO o to, że mu stanął, tylko o to, że chłopak W OGÓLE NIE ZAREAGOWAŁ NA WZWÓD. Ludzie, czytajcie ze zrozumieneim :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infiniti
A jak sie mial zachowywac...? jakby sie cos stalo..? Penis mu tylko stanal i to sie stalo. Wiec jest to normalne!!! Jak sie mial zachowywac,jakby ducha zobaczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
byłas naga dotykalas go i sie dziwisz ze mu stanal ?Nic z tego nie rozumiem.DZiwne by bylo gdybyb mu nie stanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu go podniecasz
może czekał najakis ruch z Twojej strony, naczyny, a nie słowa, bo po co tu gadać o tym... może czekał na Twoją reakcję, bo nie hcciał byc nietaktowny - cholera wie. Ale pamiętaj, że faceci się często podniecają i często im stoi, tylko, że jak jest w ciuchach, to nie widać tak tego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, tu \"czytanie ze zrozumieniem\" rzadki przypadek ;). Być może po części się zawstydził i chciał tym ukryć swoje zmieszanie. Jak coś zrobimy to też często udajemy, że nic się nie stało, prawda? Trzymaj się 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bez podszywów
Dziękuję Wam za odpowiedzi :*, naprawdę myślałam, że może to ja zachowałam się nietaktownie... Miłego dnia życzę!!! raz jeszcze dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
``No właśnie dziewczynie NIE CHODZIŁO o to, że mu stanął, tylko o to, ``że chłopak W OGÓLE NIE ZAREAGOWAŁ NA WZWÓD. Ludzie, czytajcie ze zrozumieneim `` no i co z tego ,ze nie rreagował ?PRzeciez kazdy facet widział swoj wzwod 10 -tki razy w zyciu.Dla kobiety moze to być bodziec i zwracaja na to uwage ,ale nie dla chopa.DLaczego mial o tym niby wspomniec ?PRzeciez to bylo oczywiste tak samo jest oczywiste ze czlowiek oddycha.NIe ma sie czym podniecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu go podniecasz
dlatego nie jest to dla nich coś niesamowitego i wymagającego natychmiastowej reakcji. Gdyby tak natychmiast na to reagowali, to byłoby duuużo gwałtów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infiniti
prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bez podszywów
Chciałam Go delikatnie podpytać już po fakcie, ale jak Kwiecik napisał trochę był zawstydzony, więc odpuściłam. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
czasem czlowiek moze być zaskoczony ze dostał erekcji bo nie myslal o seksie czy nie było zadnych bodzcow. ,ale nie w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infiniti
O co tu pytac chlopaka... Dla mnie kapiel z kobieta nalezy do rzeczy przyjemniejszych. i jezeli stanie mi penis w wanie kiedy kobieta mnie myje to reaguje na to normalnie.Czasami po prostu nie zwraca uwagi a czasami zaczyna sie akcja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfd
zachowałas sie nie gustownie .Jezeli mu stanal to należy go zwalić,a nie podniecac sie wzwodem.Chyba tak mlode laski maja i nie wiedza co robić.Jak osiagniesz 30 lat to bedziesz wiedziała co sie robi jak stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bez podszywów
fdsfd - przykro się robi czytając takie bzdury, wiesz? Dzięki Infiniti :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfd
tylko dziewice nie widza co robic ze wzwodem.Zamiast myslec o tym wzielabys go do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfd
wiem dziewice sa przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacky22
autorka topiku chciala chyba zeby jej chlopak zaczal sobie na jej oczach trzepac!innego wytlumacznia nie widze. mial krzyczecz widzac swoja erekcje??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×