Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

Dobry ginekolog w Zielonej Górze

Polecane posty

Gość Tomek

Skandal! Lekarz wycierający sobie gębę klauzulą sumienia. Kobiety będące w potrzebie zażycia antykoncepcji awaryjnej powinny nawet się nie fatygować do tego Pana. Mentalne średniowiecze. Stanowczo odradzam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

wszystkie zczyty gabinetów tego województwa wysłałam na gynacologicum, nie wiem, czy zczytano placeba

polecam żaden, najważniejsze hajs jest napchać, naplacebować itd., do czasu, gdy nie skupią placeb  z mojego pesela będę pisać złe opinie, polecam jeszcze poprzepisywać swoje nieposuuwane placeba i cytologie numer III i IV, do tego wkręcać niepoopłacane lasery, może jeszcze przejąć skupy gabinetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankA

uważajcie bo tu latami powuklaniowa kosmetyczna i fryzjerska jest szykowana da klientek co nie dały się nabrać na mona lisa touch, piąty salon ginekologiczny mnie zastrasza z racji nie skupionych laserów, te same zachowania, tu zetnę na mona lisa touch, tu bede miała te 2 tysiace, nie chodzi się do ginekologa po latach, który tak was dopustasza wyryły się na nagle na korumny, korumna, okropnie macie dospustoszoon te gabienty

jak nie kościan fit u labera, prowadze pod julita kozlowska, (placeba latami)

lasery po czernicka wjeżdzaja i dopustoszanie wizyt, jak wierzyla w przyrost praskim bloczkiem, nie zarlo sie jej lekow, jeszcze zyje, NIE Powiadamiac o wizytach, ja nie nie splacam wizyt, nie pogodzila sie z utratem klientek, poza tym stacz najeżdza symphar, nie hce symphar, chce, niech je, ja nie chce, tu umowa na 3 tysiace

SKUP SWOJE LEKI, KOCHANA, jak masz umowe, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

nie korzystac z niemieckich laserow w polskich gabinetach, bo ginekolog przepisuje na was proces o nie splacanie wizyt, po skorzystaniu z niemieckiego gabinetu lobbysta odkopuje gabinet i tylko chce ciagnac dodatkowa kase z pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

Pozytywne opinie pisza dozowcy. po prostu nie chca zczytywac placeb z recept, Tu doz i zgłaszam plaseba. Wyżrec sie jedynie przyszli nic wiecej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Wstyd jest byc tak poplasebowanym na wszystkich lekach. Musicie cos z tym robic, Nie bierzcie na siebie dostaw leków bo tam miksy beda. Nie latajcie po blood testowniach, bo bedziece pustym dawstwem poltransplant. Asta asta. Nie brac hajsu na blood testy. Sa osoby zmuszone. Do 500 zł nie wiecej. Hajs tylko chca z badan na 20 tysiecy medicover i lux med i badan ginekologcznych od 2 do 5 tysiecy. Po latach nalezy juz udzielac przyrostowe. Duplikacja, duplikacja, duplikacja, duplikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Jak widzi 200 zł lub sabotaz wizyty to gnoj nachodzi bo nie ma hajsu juz sieci luxmed lub medicover lub nawet diag. Pic pełnomocnictwa dopisywali nic wiecej. wybija was jak gowna na valette lub sumamed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

Kompletne bzdury wypisujesz, zastanów się co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

kompletne bzdury skoncz   z tym wypisywaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka bremen

HPNie okupowac gabinetu. Zentiva co roku latem. Poprzepisywac prognozowane cykle. Pic sprawy z okupu gsbibetu. Przepinac w nfz. Cala ciaza prowadzona przez. Z lobbystki ciazowej hajs sie chce miec co roku. Slsbe gabinety. Tu I tak wiekszosc osob chce miec hajs na gabinety w De. Do okupu klinik w de tez nie jechac.  Histeporaskopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka bremen

Tak chcialas wybijac hajs.  Nie ma czego. Do gowna przeewalono. Az im spermy czeskie walna I beda zlizywaly. Splac wizyty ciazowe. Niech mi posciagaja leki z cla tyle wyslano na artemis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja forever

Ja nie biore cleaningow gabinetow. Hajs wybijac moga z kazdej.wizyty.celem zaciazen sa te gabinety.wnosze o pousuwanie plaseb na valette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

bostoński tokarczuk sulechów, skup ksiazek lotto kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

po tokarczuk, horrory porodowe, karma devoted, surogatcze

źle skupione cedars sinai

nie nabrać sie, pod koniec roku przepłuk punktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dziewczyno opamietaj sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

bzdury wypisujesz kompletne bzdury opamiętaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×