Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wnucka Rolnika

Zazucem tyko tjeme na psynente - Ło KUNIU.

Polecane posty

No nie wim cy jus cy jesce, jak tak dali pujdzie to ta gra w łocko zakuńcy sie tem ze nie bedzieta mogli se pod mojo fote zwalić........... Łocu zabrakinie....... Bo ja tu kcem ło seksie psypowieść zasadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyli ze seksy, no łale nie ze su-seksy take kury, ni, to nie ło to sie roschodzi fcale. Chodzi mje ło seksy zwiezunt, nie ze s kuniem, bo do tego to by ceba drabiny co najmni. No i jak wiezgnie, to moze trafić i delykfent zostanie nie tylko bez łocu ale i bez.... hmmmmmm.... no tego..... jynstrumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacnem łocywiście łot dygresyji. Jaki stuł je najbardzi stabilny? Darujem se cekonie na lotpowić bo znom wos nie łod dziś... To je stuł na trech nogach. Ale moze być tes na cterek... No winc ło tem seksie. Bo my tu wsyscy cuś ło tem seksie i seksie. Kazdy by kcioł, nu ale casem ni ma s kiem, albo jak, bocosu mało. Jak ni mo s kiem, no to dobre rady som na kafe, ze ze scotkom łod sedesa, albo pałom albo bananem, no bo fasolka sparagowo to je za cinka w te klocki (nie doj boze klocki). Ja se myślem tak, ze s tem sexem to je jak s kuniem. Kuń jak je byz uzdy to se moze iść gdzie kce i skubać co kce. Cy kieckem poskubać moze, cy trawe, cy cuś. Lacego my nie mozemy siem w tem sexie bardzi tego, no, zrełalizowć. Bo chodzim jak kuń f kieracie i wsyćko nom godo (a f telewizyji to jus fokule, te tubisie nafet nie kce my sie...), ze to je strasne. A jak jus chto napise ze sex w.y.u.z.d.a.n.y je - to kozdy - ło takie sex to je nie łokej! A lacego siem pytom? Jak kuń je wyuzdany to nikt siem nie dziwi! Psecie! Chdzi se stwozenie boze i pikny je. Ja wom muwia, wy se te uzdy zdyjmijta puki mozeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziodek tako dygresyja mnie nasło. Wis co, my to tu robjem niezłom dywersje tej jak ji sie nazywo Masłoskiej, ona ło dresach, a my ło... la boga, la boga, jesce nikje dostaniemy i co my zrobjemy s piniendzmy! Chyba se komabjn nowy kupjemy! S osłonom na stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×