Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krywanski

problem z kobieta!

Polecane posty

Gość krywanski

Witam ja jak reszta tutaj facetow ma problem z koboieta ja mam nastepujecy bylismy ze soba 4 lata w lutym powiedziala mi ze nie chce zemna byc bo sie miedzy nami nie uklada, fakt nie bylo naj lepiej ale ja dazylem do tego aby bylo naj naj i nic nie wychodzilo ona zrobila sie obca przestala mnie traktowac jak swojego chlopaka pomimo tego ze wiedziala jakie mam plany zwiazane z nia nie widze bez niej swiata robilem wszystko co tylko chciala a ja nawet nie mialem za to malkego usmiechu potrafila sie usmiechac do kolegow i wszystkich w kolo a nie do mnie podobnie bylo z traktowaniem mnie, czyli zle wiem ze zabardzo pokazalem jak mi zalezy ale nie umiem tego umiarkowac jak kocham to kocham nie umiem sie zablokowac i tego nie pokazac twirdzi ze jest jej ciezko bezemnie ale tak bedzie lepiej a ja wciaz zyje nadzieja i nie wiem co mam zrobic zeby do mnie wrocila i zeby zaczelo sie miedzy nami ukladac bardzo ja kocham i nie umiem o niej zapomniec spotykamy sie czasami i sa to chwile ktore tkwia mi w pamieci czasem jest tak ze nie ukrywa tego ze chce sie spotkac a czasem chce ale twierdzi ze nie chce nie wiem jak do niej dotrzec jest troszke dziwna osoba ma stanowczy harakter i nie wiem co mam dalej robic Bardzo prosze o pomoc pawel10.21@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×