Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika017

Smukle Nogi

Polecane posty

Gość Monika017

Cwiczenia na smukle nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika017
Dobra ale ja nie jestem gruba waze 55kg a wz 166cm chciala bym tylko poprostu nogi wyszczuplic:(a bieganie nic mi nie daje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirku
Wczoraj wróciłam z trzydniowej wycieczki do Krakowa, strasznie dużo tam chodzilismy,zwiedzalismy tak min. po 4-5 godzin dziennie spacerowalismy wawel,sukiennice,rynek,ojcowski park,aquapark,itp. no i wczoraj biore miarke i .. UBYŁO MI 2 CM!! myslałam że tam padne ze szczęścia! miałam 50, a mam 48! super! :* nózki mi wyszczupłały! dziele sie z wami tym bo jestem strasznie z tego szczesliwa bo obeszło sie bez cwiczen a to mnie najbardziej męczy, a te spacerowanie to nawet przyjemne było! :D DAje przyjemnosc i efekty! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEhe :D widzisz ja mam czesto takie spacery biegam jeszcze teraz zaczelam ulotki nosic i nic mi to nie daje nie widze roznicy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirku
a mi to własnie pomaga .. nie to że kłamie,wciskam kity czy cos.. ale mi naprawde 2 cm zeszło... wczoraj to przeszlismy 6 km.. codziennie przynajmniej 4-5 km. chodzilismy .. nie biegalismy! spacerowalismy,taki marsz może ty mało spacerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirku
;( nikt nic nie pisze :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ wlasnie bardzo duzo lubie spacery przejazdzki rowerowe i raczej lubie spedzac czas aktywnie.nie mierze sie wiec nei wiem czy gdzies stracilam zbedne cm ale nie widac zadnych zmian mam 166cm a waze 55kg wiec chyba mniej nie powinnam wazyc tylko te uda mi przeszkadzaja troche chyba mi cos strzeli i pojde na operacje odsysania celullitu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirku
mi pomogło :d ha ;)) chociaż niewiem ile mi tak zostanie ... zaraz tłuszcz przyjdzie znowu na uda .. bo chora jestem .. i tydzien w domu eh :(:( miało byc tak pieknie chciałam miec 45 w udach... uda sie myslicie?! gdybym w nastepnym nastepnych zaczeła chodzic dużzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczyć
ruch pomaga zwłaszcza tym ,którzy mają zastój wody w nogach (celulit wodny) ćwiczenie i spacerowanie, masaże usuwają nadmiar wody w tkankach pomaga też tym, którzy mają nogi otłuszczone, bo ćwicząc i ruszając się spalamy kalorię i przyspieszamy metablizm, krew jest bardziej dotleniona, w ciele szybciej pozbywamy sie toksyn itp niektórzy twierdzą że "mają grube nogi" a to ich taka uroda, na kształ, układ mięśni i grubość kości nie mamy zbytnio wpływu, takie nogi można kształtować za pomocą ćwiczeń rozciągających, jogi itp, one lekko skorygują kształt nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam większy problem
trzeba chodzi bardzo szybko a nie spacerowac jak staruszki! przy roznoszeniu ulotek nie chodzi się szybko prawda? trzeba szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE jak nie szybko tez ale chodzi szczegolnie o schody pdobobno sporo kalori traci Sie po wchodzeniu po schodach;)a ja mam zawsze tego sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirku
do ->> Artemizja Gentileschi a co robisz że takie są? chodzi mi głównie o odzywianie i czynnosci czyli np. pływanie,bieganie. wiesz o co chodzi? to napisz ok?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mUckaa -*
włąsnie .. dołączam się do pytania kirku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robi
wiadomo,genetyka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×