Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna ...

Nie przyjęto mnie do pracy bo jestem za gruba ...

Polecane posty

Gość smutna ...

Chciałam dorobić sobie w czasie wakacji :) Chciałam pracować w kinie jako osoba sprzedająca bilety ... niestety powiedziano mi, że śmiało przyjęli by mnie do pracy gdyby nie to, że jestem za gruba i nie mają dla mnie ubioru roboczego :( No normalnie załamka :( i dyskryminacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij a nie płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka teria
w jakim to bylo mieście? to dyskryminacja, nadaje się do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daduś
Dziwne....A przeciez puszyste dziewczyny sa takie sympatyczne....Nie załamuj sie....Jestes OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57987
"Dziwne....A przeciez puszyste dziewczyny sa takie sympatyczne" ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem gruba jak armata
i pracuję w recepcji, więc jakby nie było jestem wizytówką firmy. dbam o siebie, ale i tak przecież nadwagę widać. jednak szef nie mniał żadnych wątpliwości by mnie zatrudnić, jestem wykształcona i sympatyczna. pracuję tu juz 3 lata. nie załamuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama26
Z jakiego jesteś miasta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
"Smutna..." Uszy do góry! Pokaż im wszystkim, a szczególnie udowodnij sobie, że jesteś w stanie wszystko osiągnąć. Skoro tak mi powiedzieli i sprawili, że poczułam się źle i smutno, to wezmę się za siebie, aby druga taka sytuacja mnie nie spotkała, bo nikt nie ma prawa mi sprawiać przykrości. Ułóż sobie dietę kaloryczną, tzn. jedz tylko tyle ile potrzebujesz nie ile lubisz, zacznij np. dziennie 10 min biegać, nie trzeba więcej. Ważne aby raz dziennie dostać lekkiej zadyszki. Organizm wtedy zaczyna zwiększać przemianę materii. Jest jednak jeden warunek. Musisz być konsekwentna w działaniu. Nie pozwól aby taka sytuacja jeszcze kiedykolwiek się powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika997
Nie przejmuj się, ludzie którzy mają czelność tak traktować innych to zwykłe chamy. Nie wolno dać się im poniżać, a już na pewno nie warto przez nich łez wylewać. Pamiętaj, TY jesteśważna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tej zaszdzie
nie powinni tez zatrudniac za niskich, za wysokich itd - totalna bzdura. Dlaczego dziwczyna ma chudnac?Obowiazek? to lipa,zr grubi sa chorzy - no moze juz super otyli. Znam kupe grubych ludzi zdrowych . silnych. Moja bardzo gruba babcia i dziadek zyli wiece niz 90 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupa inaczej
Zgadzam sie, co to znaczy wez sie za siebie? Czy sugerujecie ze ona jest brzydka bo gruba, leniwa i zaniedbana??? Otylosc nie jest z lenistwa czy zaiedbania, zazwyczaj u podstaw lezy problem psychiczny, ktorego nie da sie zalatwic dieta czy nawet ruchem. Puknijcie sie w glowe dajac takie rady. Smutna, glowa do gory, to byly wzykle dupki, niewarte spluniecia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×