Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mocca84

dziwnie ubrane 30stki w pracy

Polecane posty

Gość mocca84

cześć chodzę do pracy gdzie trzydziestoparolatki ubierają się gorzej i niepoważnie od dwudziestoparoletnich koleżanek.. nie wiem jak to w waszym otoczeniu jest ale u mnie jedna 30stka ubiera się w stylu bazarowym, tzn nosi różowe, niebieskie, jasnozielone ciuchy maluje się jaskrawo niebieskimi cieniami i dyskotegową szminką... druga trzydziestka ma odwagę naciągnąć na plecy czarne stringi a na prawym pośladku widać jej tatuaż... co o tym sądzicie\??? może i jestem czepalska ale to jest koszmarny brak gustu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna30stka
czy mialas na mysli wszystkie 30?? bo nie uwazam,abym ubierala sie bez gustu!i co to za dziwny podzial na 20 i 30? sa 20 ktore ubieraja sie koszmarnie,sa tez 40 i 50 z klasa i odwrotnie,wiec o co chodzi? niedlugo zreszta i ty bedziesz miala 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocca84
no nie mialam na mysli wszystkich kobiet po 30 przestać się tak ciskać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna30stka
ja sie nie ciskam tylko nie rozumiem o co ci chodzi nudzisz sie? chyba faktycznie jestes "czepalska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-tki próbuja odzyskac
miniona mlodosc ;) po prostu, taka natura czlowieka caly czas probuje udawac mlodszego niz jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna30stka
tez prawda!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niejedna trzydziestolatka wygląda lepiej od dwudziestolatek.nie popieram czarnych stringów i tatuażu na plecach ,ale jesli babka ma figurę i młody wygląd to nie rozumiem dlaczego ma np .nie załozyć mini ,lub wąskich jeansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocca84
no tak według mnie kobiety po 30 wcale nie są jeszcze stare! tylko niektóre nie potrafią się ubrać, co to za pomysł z gonieniem młodości! w wieku 30 lat tez mozna wyglądać dobrze, nawet lepiej niż w wieku dwudziestuparu lat... no ale niestety niektóre kobiety nie mają jakiegoś wyczucia gustu... te babki z którymi pracuję mogłyby się ode mnie uczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna30stka
ale to samo mozna powiedziec o niektorych dwudziestolatkach!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, fakt, ale ten sam problem mają nastolatki, 20-tki, 30-tki i cała reszta populacji. Faceci również :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie pytam powaznie
to ze 30 sie ubiera jak 20 latka to pikus, zdecydowanie gorzej jest gdy za 20 latke chce uchodzic 50 latka ktora na sile sie odmladza ciuchami corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cekiny,gołe ramiona,jaskrawy makijaż,gołe brzuchy,tipsy..nie wymieniam bo jak sobie przypominam to mi słabo.......w biurze,szkole,urzędzie,sklepie są niestosowne NIEZALEżNIE OD WIEKU I FIGURY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dwudziestolatkę ,która ubiera sie jak moja mama długie spódnice jakieś żakiety ,bluzka z kołnierzykiem non stop .Ten styl postarza ją o pare lat ,jest młodsza sporo ode mnie a wygląda dużo starzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtuyt
wystarczy klasycyzm łaczyć z ladna biżuteria oraz odjazdowymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsd
BOZE...ONA OCENIA TRZYDZIESTOLATKI NA PODSTAWIE DWOCH KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuyp
to zalezy gdzie sie pracuje? styl ubioru w pracy l nie zalezy od wieku, a czesciej od pelnionego stanowiska, i firme w ktorej sie pracuje . w duzych powaznych firmach obowiazuje elegantskie ubranie,garsonki itd.(nie znaczy to ze ktos jak pracuje w dobrej firmie ubiera sie bardzo fajnie,ale raczej nikt nie wyskoczy w rozowych spodenkach)....if u nol uot ai miin. co innego jezeli sprzedaje hotdogi na dworcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie a na jakim bazarze
pracujesz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjohgifh
ja akurat miałam złe doświadczeni ze żle ubranymi dziewczynami w wieku lat 20-22. Przede wszytskim gołe brzuchy... Ale myslę że nie o wiek tu chodzi, ktory o niczym nie świadczy, tylko o niedostosowanie ubioru do oakzji. Znam kilka dziewcyzn w tym wieku które ubieraja się wprost wzorcowo do pracy w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiiiiiiiiiiiiii
wszystko zalezy od stanowiska, to raz, a pozatym gole brzuchy sa juz nie w modzie:) nawet u 20-chyba ze na plazy, a pozatym chcialam powiedziec ze te dzisiejsze 30 maja lepsze figury niz te 20 wiem coc o tym bo mam sklep odziezowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soshdohfh
proszę Cie powiedz to tym wsztystki młodym dziewczynom o tym gołym brzuchu, może w końcu dotrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 z kłopotem
32 niedługo już :) jak znaleźć tę równowagę między młodzieżowością a nie postarzaniem się. Straszny mam kłopot. Wydaje mi się, że idę w dobrym kierunku - klasyka, umiar z odrobinką smaczku. Ale to jest czasem takie nudne. W czym widziałybyście 30 latkę, szczupłą i dość zgrabną, średniego w zrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 z kłopotem - we wszystkim w czym chcesz chodzić :-) Dżinsy + top + szpilki Spódnica + koszula/t-shirt + bareliny Klasyczne garnituri i kostiumy Eleganckie spodnie + bluzka + sweterek Powiem Ci, ze mam 29 lat, i nie pamiętam, żebym kiedykolwiek się tak fajnie ubierała, jak teraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana 40
nie rozumiem: czy kobieta po 30 nie może nosić stringów? Ja mam 40 i bardzo je lubię. Mam tez tatuaż, który zrobiłam sobie jak miałam 20 lat a nie wiem czy się orientujesz, autorko topiku, ze tatuaż z wiekiem nie znika więc jak będe miała lat 60 to tez bedzie . Poza tym pracuje jako stylistka i często mam kontakt z młodymi dziewczynami, dla których 10 cm tipsy i złote baleriny do dresu adidasa sa szczytem marzeń. A i ciało niejedna z nich ma gorsze od mojego bo ja o swoje dbam a one uważaja ze sam wiek zagwarantuje im atrakcyjność....nic bardziej mylnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa juz takie tatuaze ktore
znikaja , np. po 5 latach :) Droga 40-latko TECHNIKA POSZLA DO PROZODU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu *
nie nie poszła :-p skąd wiesz o tych tatuażach ? pewnie z gazety ;-) rozmawiałaś z ludźmi, którzy robią tatuaże ? to zapytaj się ich o te "znikające" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech sę tatuują
co chcą Jeśli tatuaż ma być oryginalną ozdobą :), to raczej się już nie uda. Mnóstwo tego jest. Oklepana rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusty czwartek
to ty raczej jesteś dziwna, jeśli na podstawie jednej koleżanki z pracy władowałaś wszystkie 30tki do jednego wora. jeśli ona ma taki styl, to ty na tym forum go nei zmienisz. jej to wszystko powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×