Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirellka84

Panowie?? Jak zrobić wam dobrze??

Polecane posty

językiem to mozesz polizac po jajkach :P no ... mozesz tez smyrać po głowce, we francuzie liczą sie przede wszystkim: wycwiczone wargi, duzo śłiny i głębokie gardło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiem ale moze jakies inne techniki??...tak umiem jak bernardyn:D:D nawet lepiej.. ale moze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej.... a co tu mozna jescze przy lodzie robić (?) hm.... fajnie jest jak laska ma w ustach miętowego cukierka lub \"zozola\" bo smamym językiem to nie wiele mozna zdziałac... najwyzej lizac w góre i w dół itd... weź wsadz palec w tyłek, zobaczysz co sie bedzie działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie o techniki chodzi, tylko o pasję i namiętność z jaką to robisz.To czy będiesz się śliniła jak bernardyn nie ma znaczenia,jeśli będziesz to robiła bez zaangażowania i bez wyraźnej chęci sprawienia niebiańskiej rozkoszy partnerowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna_
to dla rownowagi pomarancza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytampytam
powaga z tym palcem? kazdy tak ma? moze sie ktos jeszcze wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxer
zdecyddowanie mi sie to nie podoba .Jezeli juz chcesz trzymac druga reke gdzies to trzmaj go za jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytampytam
no to skad teraz mam wiedziec czy to zrobic czy nie? dotykania w okolicy tez nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxer
w okolicy tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytampytam
no w okolicy pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxer
w okolicy moze być.Ale z dala od odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytampytam
tzn nic nie wsadzac, ale dotykac mozna? czy w ogole sie nie zblizac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde hm
no mnie to strasznie zastanawia z tym palecem w odbycie u faceta, ja tam bym nie wsadzila;) chociaz przyznam sie, ze mi facet wsadzal, dziwne uczucie, nawet fajne:D lecz mnie to troche krepowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec34657
Żaden języczek. Chyba że niesmiała dziewiczka z prawiczkiem niesmiało bawia się zeby tylko...tylko :) Tylko ręce i wargi! To najważniejsze. Jedna ręką pieścisz woreczek...drugą sam trzon członka i wargami obejmujesz go mocno. To jest to co działa i co męzczyzna ceni...zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytampytam
no gdybym wiedziala ze mu sie to spadoba bardzo to oporow bym zadnych nie miala. boje sie ze glupio wyjdzie :) "ej co ty robisz?" - pod ziemie bym sie zapadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxer
nie mozna dotykać .Chyba ze posladków.Dotykanie odbytu to pedalstwo.CZas ktory na to sie poswieca mozna przeniesc na zajmowanie sie jadrami.One po penisie potrzebuja najwiecej pieszczot a nie jakis tam odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxer
``o mnie to strasznie zastanawia z tym palecem w odbycie u faceta, ja tam bym nie wsadzila chociaz przyznam sie, ze mi facet wsadzal, dziwne uczucie, nawet fajne lecz mnie to troche krepowalo` jestem aboslutnie przeciw moim zdaniem podczas stosunku idealnie jest jak kobieta poswieci 70 % czasu penisowi , 20 % jądrom ,5 % posladkom , (5 %pozostałe czesci ciała -szyja klatka sutki itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec34657
Palec w odbycie dziewczyny!...cudowna sprawa! Robi się wtedy kiedy jest sporo sluzu. Dziewczyny za tym przepadają...przy jednoczesnym suwaniu w pochwie :) Lubie to robić...ale sam nie dopuszczam do tego żeby mi robiono...mnie nie podnieca...i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytampytam
no wlasnie czemu od razu pedalstwo? jesli to ma sprawic przyjemnosc ze wzgledu na taka a nie inna budowe meskiego ciala? co w takim razie sadzisz o dotykaniu domskiego odbytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde hm
jezdziec ty wiesz;) wszystko jest fajne z tym, ze z tym palecem w tylku to najlepiej na koniec stosunku, by higienicznie bylo, a nie jak coniektorzy, w tylek a pozniej by jeszcze chcieli do C. :P i temu juz prostestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxer
``co w takim razie sadzisz o dotykaniu domskiego odbytu?`` jestem przeciw .Chyba ,ze dziewczyna to zasugeruje .Sam tego nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka23
ja uwielbiam jak mi facet wklada paluszka w pupcie:D i jednoczesnie w cipke:D a do tego ssie moja lechtaczke:D:D orgazm gwarantowany:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×