Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maminkaa

volant cy mutsy, jak się sprawuje volant po kilku m-cach użytkowania?

Polecane posty

Wiem, że temat wózka volant był już poruszany, ale były to opinie pprzyszłych mam, które pojeździły wózkiem po pokoju lub osób, które dopiero kupiły wózek. Jestem ciekawa jak on spisuje się po kilku miesiącach użytkowania. Zastanawiam się nad kupnem tego wózka lub 3-kołowego Mutsy. Mutsy bym kupiła na Allegro, więc cena byłaby o wiele niższa niż w sklepie, jednak wydaje mi się on brzydszy dość ciężki w porównaniu z Volantem. Będę wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja mam volanta 3 już od roku . Wózek sprawuje się bardzo dobrze . Jestem z niego bardzo zadowolona :)Bardzo lekko sie prowadzi skrętne koła super sprawa . Jedyne ślady użytkowania jakie na nim są widoczne to ryski na stelaży powstałe w trakcie przewożenia samochodem .Polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze qunny biorę pod uwagę. Zależy mi na tym aby wózek miał określone cechy: - 3-kołowy - musi mieć gondolę oraz wersję spacerową - w miarę lekki (volant wygrywa bo werska spacerowa to zaledwie 10 kg) - spacerówka posiadała regulowane oparcie aż do pozycji leżącej - regulowany podnóżek - większe koła, najlepiej pompowane; skrętne. - był wygodny dla dziecka (dziecko jest duże) Teraz ma służyć jako spacerówka ale ma jeszcze wystarczyć dla drugiego dziecka, które będę miała w przyszłości, więc musi być wytrzymały. Nie chcę kupować kolejnej spacerówki gdy moje dziecko podrośnie ani tym bardziej kolejnego wózka dla drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×