Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edytka21

cv po angielsku i brak doswiadczenia

Polecane posty

Gość edytka21

no wlasnie, kompletny brak doswiadczenia, wiem, to wstyd w tym wieku nigdy nie pracowac, ale tak wyszlo i trzeba to w koncu zmienic. Tylko, ze ta luka w working experience bedzie wygladac okropnie :( Jedyne co robilam to praktyak/wolontariat. Nie wiem czy, gdzie i jak umiescic to ewentualnie w cv (by nie porazalo biela kartki). Z gory dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko z ta roznica ze pracowalem na czarno :( no a tego chyba sie nie wpisuje (co nie ? ) ... a wolontariat proponuje wpisac ci do doswiadczenia ... w koncu to praca, za ktora nie pobiera sie pieniedzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka21
niestety praktyka/wolontariat to nie to samo co praca, nie wiem w jakiej kategorii to ujac a angielskim cv. W polskich jeszcze by sie cos zaimprowizowalo, ale tam chce zrobic jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w working experience możesz wpisać prace wolontaryjna tak samo jak prace na etacie, i nie robisz zadnego błędu pisząc w taki sposób, ja w swoim angielskim cv wpisywałam zarówno wolontariat jak i 2 tygodniowe praktyki studenckie i angielscy pracodawcy uznawali to za normalne doświadczenie, więc śmiało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dodam, że dla angielskiego pracodawcy liczy sie głównie to co umiesz i to czego sie nauczyłaś, a nie świstki papieru, wiec wolontariat i praktyki traktuja tak samo jak zwykła prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolont6ariat jak najbardziej, ja w starym cv mialam tylko takie doswiadczenia i nie przeszkodzilo mi to w znalezieniu takiej pracy jakiej szukalam :) w temacie polacy za granica, 15.07 jest temat \'CV po angielsku\' - tam jest wiecej rad jak wedlug angielskich specjalistow od szkolenia bezrobotnych powinno wygladac dobre cv. ja wedlug tego pisalam i warto bylo, wiec moze warto poczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka21
dzieki, jakos to sklecilam, zeby dobrze wygladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×