Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy nie miałem dziewczyny 99

Witajcie, właśnie wróciłem z podróży w czasie

Polecane posty

Jest teraz rok 2083. Końca świata nie było, choć za mojego życia zapowiadano go już ho ho, nie zliczę ile razy. Chyba najwięcej stawiano na rok 2066, wiecie jak ludzie lubują się w numerologii. No dziewczyny jak widzicie niestety nadal nie mam ale nie martwię się tym. W końcu już od ponad pół wieku dostępne są lekarstwa na więczną młodość, więc przede mną jeszcze szmat czasu. Może powiem wam trochę o historii. Tak więc w roku 2037 utworzono ztw USE czyli United States of Europe. Dziesięć lat potem parlament uchwalił, że jedynymi oficjalnymi językami w naszym kraju będą angielski, niemiecki i francuski. Dzieci natomiast uczone są wyłącznie angielskiego. Co do dzieci to, nie wiele się ich rodziło w naszym kraju. W zasadzie w USE dominowali murzyni a arabowie. No właśnie, bo musicie wiedzieć, że w słynnym roku 2066 USE przestało istnieć, podobnie z reszta jak USA i tzw. Federacja Rosyjsko - Chińska. Ale co ja tam wam będę mówił. Sami pożyjecie to zobaczycie! No baj baj, już czas na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helqa co w sobote zapierdziell
a ty mi powiedz czy bedzie znana tak jedna aginieszka k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie jedna, choć z oczywistych powodów, że wśród murzynów i arabó agnieszka to nie jest zbyt popularne imie, z biegiem lat agnieszek, również tych z nazwiskiem na k i tych znanych będzie coraz mniej...:) aha, zapomnialem, mozecie mnie pytac o wszystko, najwyzej nie odpowiem, wiecie nie moge dopuscic do sprzężenia czasoprzestrzennego bo wszechświat by eksplodował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helqa co w sobote zapierdziell
ale w czym beddzie znana? wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ręczę za moją pamięć, bo odkąd jestem z powrotem w 2007 roku nie biorę memmorydrajwa (tego leku na poprawę pamięci) ale zdaje mi się, że Agnieszka K była siedmiokrotną mistrzynią w orgazmie na czas czy czymś podobnym. Wiecie za moich czasów wymyś,lono tyle nowych dziedzin sportu, że głowa mała, kto by to spamiętał a jeszcze wyniki, nazwiska. No musisz mnie zrozumieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ludzie rozmnazaja, wiatropylnie? przez paczkowanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co ty, bez żartów:) Wśród europejczykow, amerykanow i rosjano-chinczykow puki prawie całkowicie nie wymarli uzywano in-vitro. Ale arabowie i murzyni ze swoimi przestarzalymi tradycyjnymi duzo tanszymi metodami wygrali. Jak sie nazywala ta starodwna metoda? bo już zapomnialem..ale wy pewnie ejszcze pamietacie. No dobra lece. papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×